beyaz park topkapı
Haberler / Konut Projeleri / Şimdi Al, Hemen Taşın! Beyaz Park Topkapı'da Büyük Fırsat!

Şimdi Al, Hemen Taşın! Beyaz Park Topkapı'da Büyük Fırsat!

Konut Projeleri 04.02.2021 11:37

Beyaz Park Topkapı'da ''Şimdi Al, Hemen Taşın'' fırsatı. Üstelik yüzde 10 peşin, 0,99 kredi imkanıyla satışlar devam ediyor.

Beyaz İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı'da iskanlı hemen teslim dairelerin satışı tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin merkezinde yaşamak isteyenler için Topkapı'daki tek adres olan Beyaz Park projesinde çok cazip ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmak mümkün.

E5 Karayolu ve metroya yürüme mesafesinde

Mimari tasarımı, geniş sosyal alanları, E5 Karayolu'na yakınlığı, metroya yürüme mesafedeki konumuyla Beyaz Park Topkapı, İstanbul'un merkezinde bir yaşamın kapısını aralıyor. Hemen teslim avantajına sahip olan Beyaz Park Topkapı'da yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Beyaz Park Topkapı'da Şimdi Al, Hemen Taşın

Fiyatların 1 milyon 245 bin TL'den başladığı Beyaz Park Topkapı projesinde satışı devam eden 1+1, 2+! Ve 3+1 konutlar yer alıyor. Projede, 4+1 dairelerin satışı ise yoğun bir talep gördü ve tamamlandı. İstanbul'un merkezi Topkapı'da yükselen Beyaz Park projesinde şimdi al, hemen taşın imkanı sunuluyor. Üstelik dairelerin iskanı da hazır.

İstanbul'un En Avantajlısı Beyaz Park Topkapı

İstanbul'un en avantajlı projesi Beyaz Park Topkapı'da fırsatlar saymakla bitmiyor. Eşsiz lokasyonu, muhteşem mimarisi, alternatifli donatı alanlarıyla öne çıkan Beyaz Park Topkapı'nın en büyük avantajı ise ödeme planı. Projeden ev almak isteyenler sadece yüzde 10 peşinat ödeyip kalan miktarı yüzde 0,99 faizli ödeme seçeneğiyle kapatabiliyor. Üstelik projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Yaşam şimdi Beyaz Park Topkapı'da

Geniş konut tasarımlarıyla ferah bir yaşamın sunulduğu Beyaz Park Topkapı'da yüzme havuzu, otopark, çocuklara özel oyun ve etkinlik alanları, fitness center, Türk hamamı, sauna gibi sosyal imkanlar bir arada sunuluyor. Bununla birlikte 7/24 kameralı güvenlik hizmetinin de sunulduğu Beyaz Park Topkapı'da fırsatlarla dolu dairelerin satışı sürüyor.