Park Planet
Haberler / Konut Projeleri / Şenkaya İnşaat'tan kazandıracak proje: Park Planet!

Şenkaya İnşaat'tan kazandıracak proje: Park Planet!

Konut Projeleri 02.02.2017 08:44

Şenkaya İnşaat, yatırım yapana yıl sonuna kadar kazandıracak Park Planet projesini satışa çıkardı.

Maaşınızdan artırdığınız küçük birikimlerinizi, hızla değerlenecek bir yatırıma yönlendirerek zengin olmanız her zaman mümkün. Şenkaya, küçük bir birikime sahip tüm maaşlı çalışanlara, yine büyük kazançlara dönüşecek bir yatırım fırsatı sunuyor.

Şenkaya İnşaat, şimdiye kadar gerçekleştirdiği projelerde yüksek kar oranlarını hedeflemek yerine, uygun fiyatlar ve ödeme şartlarıyla herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Konutlarını en iyi markalarla inşa eden Şenkaya İnşaat, yüksek kalitede inşaatları ulaşılabilir kılıyor. Şenkaya İnşaat oluşturduğu sistem ile müşterilerinin yaptığı ödemeleri banka garantisi altında tutuyor. 

şenkaya

Yüksek kazanç sağlamanın etmenin yolu!

Lansman döneminde satın aldığınız konutlar, teslim aşamasında prim yapmış oluyor. Hızlı bir şekilde kendi değerini katlayan bu konutlar, yüksek kar potansiyeliyle yatırımcısına kazandırıyor. Yatırıma için aldığınız ilk konutunuzu teslim süresine yakın bir tarihte sattığınızda kendini katlayan bir kazanç sağlıyor. Aynı uygulamayı ikinci hatta üçüncü daireniz için hayata geçirdiğinizde minimum zamanda kazancınızı katlayarak yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Kurtköy'de Garden Planet ve Blue Planet projelerini hayata geçirerek sahiplerine teslim eden Şenkaya İnşaat, son olarak yine Kurtköy'de Park Planet projesini satışa sundu. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı Park Planet'te 240 konut yer alıyor. 10 bin metrekare arsa üzerine kurulan projede, oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, seyir terası, yürüyüş parkuru, kış bahçesi ve daha birçok ayrıcalık sıralanıyor. 

Park Planet fiyat listesi şu şekilde;

1+1 dairelerin fiyatları 240 bin liradan başlıyor
2+1 dairelerin fiyatları 320 bin liradan başlıyor
3+1 dairelerin fiyatları 560 bin liradan başlıyor
4+1 dairelerin fiyatları 780 bin liradan başlıyor

2017 Aralık'ta yaşamın başlayacağı Park Planet, 4 blok halinde yükseliyor. Projede 1+1'ler 51 metrekare ile 54 metrekare, 2+1'ler 64 metrekare ile 98 metrekare, 3+1'ler 166 metrekare, 4+1'ler ise 226 metrekare şeklinde tasarlandı.