Selenium Retro / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Retro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selenium Retro projesi

Selenium Retro, nostalji yaşatacak

Konut Projeleri Emine Pile 02.11.2015
Aşçıoğlu, Ataköy’de hayata geçirdiği ikinci projesi Selenium Retro ile balkon ve cumbalara geri dönüş yaptı.
Aşçıoğlu, İstanbul'un iş hayatı ve prestijli konut alanlarında kalbi konumundaki Ataköy'de inşa ettiği ikinci projesi Selenium Retro'da, geçmişin izlerini taşıyan cumbalarla açık balkonları, günümüzün modern tarzıyla sentezleyerek yatırımcılarına nostalji yaşatacak ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Selenium+Retro'>Selenium Retro</a>'nun blokları

Konut, ofis ve ticari alanların bulunduğu Selenium Retro, bloklarda 68 – 97 metrekare arasında alana sahip 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. İki blok ve toplam 396 üniteden oluşan Selenium Retro'nun güneydeki Rezidans bloğunda 188, kuzeydeki ofis bloğunda 180 ünite olacak. Bu bloklardaki her bir birimde alışıla gelmişin dışındaki bir mimari anlayışla, geçmişte gelen esintiler doğrultusunda cumbalar ve açık balkonlar bulunacak. 

Selenium Retro, alışılagelmiş mimari anlayışın dışında bir konseptle daha fazla ışık e daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkon yer aldığı bir konsept ile inşa edilecek. İsmiyle özdeşleşerek geçmişin Retro dokunuşlarını taşıyacak proje mevcut mimari konseptiyle bulunduğu bölgede de farklılaşıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Selenium+Retro'>Selenium Retro</a> projesinin yatak odası

Projenin yatay bölümünde 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunacak. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alacak. Bunun yanı sıra projede yer alan 1000 metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alarak Selenium Retro sakinlerinin hayatına renk katacak. Ayrıca proje kapsamında yaşamı kolaylaştıracak danışma, lobi ve concierge hizmetleri de verilecek. 

Selenium Retro