Selenium Retro 9

Selenium Retro 9'da 700 bin TL’ye ev sahibi olabilirsiniz!

Konut Projeleri 06.12.2018 13:53

Selenium Retro 9, konut, ofis ve mağaza seçenekleriyle Ataköy’de yükseliyor.

Aşçıoğlu İnşaat imzası taşıyan Selenium Retro 9 projesi 18 katlı 2 bloktan oluşarak 7 bin 500 metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa ediliyor. Proje içerisinde 225 adet konut, 108 adet ofis ve 15 adet mağaza bulundurarak ilgililerinin yaşam içerisinde ihtiyaç duyacağı bütün alternatifleri tek çatı altında topluyor.

İstanbul'un en tercih edilir yerlerinden olan Yeşilköy, Florya ve Bakırköy'ün birleştiği noktada yerini alan Selenium Retro 9, yaşamın her alanında konforu ve kaliteyi hayatınızın ilk sırasına koyacağınız olanaklar sunuyor.  

Sosyal donatı alanları, nefes almak istediğinizde yeşille bütünleşen bahçe ve açık peyzaj alanları, SPA, yüzme havuzu, spor salonu, kapsamlı lobi alanları ve mağazaları ile şehir içerisinde ihtiyacınız olan her şeye evinizden ulaşma imkanı sağlıyor.

Kişiye özel ödeme koşulları

Dairelerin günümüz teknolojisine uygun hazırlanmış mimari ve dekorasyon tarzıyla bütünleştiği projede  1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Ödeme konusunda kişiye özel esnek seçeneklerin oluşturulduğu Selenium Retro 9'da 1+1 daireler 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Protokol Yolu üzerinde

İstanbul ulaşımının kalbi sayılan E-5 Karayolu'na komşu konumda yer alması, yeni yapılacak Millet Bahçesi'ne yakınlığı, metro ve metrobüs istasyonlarının güzergahında bulunması ve deniz manzarasıyla alıcıların dikkatini çeken proje ulaşım açısından alıcılarına büyük olanak sağlıyor. Aynı zamanda proje dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul'un "Protokol Yolu" olarak adlandırılan Ataköy semtinde yer alıyor.

Dairelerin satışının büyük kısmının bittiği projede 2+1 dairelerin satışı tamamlanırken Selenium Retro 9'da konutların tesliminin ise Mayıs 2019'da yapılması öngörülüyor.