beyazparktopkapi
Haberler / Konut Projeleri / Şehrin merkezinde yaşam şimdi Beyaz Park Topkapı'da!

Şehrin merkezinde yaşam şimdi Beyaz Park Topkapı'da!

Konut Projeleri 19.01.2021 09:42

İskanlı hemen teslim konutların yer aldığı Beyaz Park Topkapı'da ev almak isteyenler için yüzde 0,99 oranlı kredi imkanı sunuluyor.

Beyaz İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde iskanlı, hemen teslim konutlarda satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Yüzde 0,99 oranla kredi imkanı sunulan proje, şehrin merkezinde yaşamak isteyenlerin ilk adresi oluyor. Bölgede hemen teslim avantajına sahip tek proje olan Beyaz Park Topkapı projesi ulaşım akslarının da yanı başında yükseliyor.

Büyük talep gören ve 4+1 daire satışlarını tamamlayan Beyaz Park Topkapı projesinde fiyatlar 1 milyon 245 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İskanlı hemen teslim konut avantajına sahip olan proje, bölgede ev almak isteyenlerin ilk tercihi olarak göze çarpıyor.

Bu oran kaçmaz

Konut almak isteyenler için Beyaz Park Topkapı projesinde muhteşem bir fırsat sunuluyor. Konut kredisi oranını yüzde 0,99'a çeken projede 60 ay vadeli ödeme planıyla kaçırılmayacak bir imkan bulunmakta. Bu da ev almak isteyenler için büyük bir avantajı içerisinde barındırıyor.

BEYAZPARK

Tüm ihtiyaçlara cevap verecek daireler

Beyaz Park Topkapı'da ihtiyaçların tamamına yanıt verecek konseptte tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin satışı sürüyor. Bölge dinamikleri incelendiğinde muhteşem bir konumda bulunan Beyaz Park Topkapı projesinde alan herkes kazanıyor.

Sosyal yaşam burada

Şehrin içinde ama doğayla iç içe.. Beyaz Park Topkapı projesinde tam da bu motto ile bir hayat sunuluyor. İstanbul'un tüm noktalarına çok kısa mesafede konumlandırılan proje, içerisinde yer alan yeşil alanları, aktivite alanları, spor ve etkinlik alanlarıyla da muhteşem bir yaşam vaat ediyor. Bununla birlikte havuz, otopark, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik  gibi birden fazla seçenek Beyaz Park Topkapı'da yer almakta.