Sea Pearl Ataköy / Kuzu Grup

Kuzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sea Pearl Ataköy

Sea Pearl Ataköy'ün örnek daireleri hazır!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.10.2016
Ataköy sahilinde denize sıfır konumuyla ön plana çıkan Sea Pearl Ataköy'ün örnek dairelerini gezebilirsiniz.
Daha önce Bahçeşehir'deki Spradon markalı projeleri hayata geçiren Kuzu Grup, Sea Pearl Ataköy ile sektördeki yerini bambaşka bir yere taşıdı. Denize olan yakınlığı şehrin içinde oluşu ve 1,401 konutuyla Sea Pearl Ataköy, İstanbul'da yaşamakla İstanbul'u yaşamak arasındaki farkı gösteriyor. 

 

 

sea pearl ataköy

Dünyanın en görkemli şehri İstanbul'da denizle iç içe bir yaşam sunan Sea Pearl Ataköy, 4 blok halinde yükseliyor. "İhtişamı yaşayanların yeni adresi" şeklinde tanımlanan projede dairelerin tamamlandığında nasıl olacağını görmek isteyenler için örnek daireler hazırlandı. 1,5+1 ve 4,5+1 seçeneklerinde 2 farklı örnek dairenin hazırlandığı Sea Pearl Ataköy'de 33 bin metrekarelik peyzaj alanı 1,200 metre uzunluğundaki sahil bandıyla birleşiyor.

Otelini Jumeirah işletecek

Dairelerde dünyaca ünlü markaların tercih edildiği Sea Pearl Ataköy'de metrekare fiyatları 8 bin dolar ile 8 bin 500 dolar arasında değişiyor. 17 ticari ünitenin hizmet vereceği sitede, 200 odalı bir otel de yer alıyor. Bu oteli dünyaca ünlü otel şirketi Jumeirah Group işletecek. Jumeirah Group aynı zamanda Dubai'deki ünlü otel Burj Al Arab'ı da işletiyor.

Denizi gökyüzüyle birleştiriyor

Sea Pearl Ataköy'de bloklar alt katlardan yukarıya çıktıkça, toprak tonlarından gri ve mavi tonlarına dönüşüyor, böylece denizi gökyüzüyle buluşturuyor. Dairelerin pencereleri kapanmaz deniz manzarasıyla uçsuz bir maviliğe açılıyor. 

Toplam arsa alanı 127 bin 600 metrekare olan projenin mimarisi, pek konut projesinin tasarımına imza atan Evrenol Mimarlık kurucusu Mehpare Evronal tarafından yapıldı. İlk teslimleri 2017 Temmuz'da yapılacak olan Sea Pearl Ataköy, 2018 Şubat'ta tamamen bitmiş olacak. Sitede, 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor.

Bloklar 20 kattan oluşuyor. Sea Pearl Ataköy'de yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, yoga ve pilates salonları, bisiklet, yürüyüş ve koşu yolları ile denizde kano, sört, model tekne yüzdürme aktiviteleri mevcut.

Sea Pearl Ataköy