Panorama Velpark Residence / Ekşioğlu Teksan İnşaat

Ekşioğlu Teksan İnşaat firmasının Panorama Velpark Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Blue İstanbul

Royal Group lansman satışlarına başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.12.2014
Lansman satışlarına başlanan ve 28 katlı tek kuleden oluşan Sky Blue İstanbul Residence'ta, 87 aile yaşayacak
İstanbul Anadolu yakasındaki önemli projelere imza atan inşaatın öncü kuruluşlarından Royal Group, Kartal lokasyonundaki SkyBlue İstanbul Residence projesinde, ön talep toplama dönemi ardından 1 Aralık itibarıyla lansman satışlarına başladı.

Royal Group Marka &Satış Koordinatörü Mehmet Başaran'ın verdiği bilgilere göre Anadolu Yakasındaki en konforlu ve elit projelerden biri olan SkyBlue İstanbul Residence da 28 katlı kulede sadece 87 aile yaşayacak. Aile başına düşen konfor ve sosyal yaşam alanı oranlarını yüksek tuttuklarını anlatan Mehmet Başaran şöyle konuştu "amacımız öncelikle insan mutluluğu. Bu perspektiften bakınca katlardaki daire sayısını 3 ya da bazı katlarda 4 olarak sınırladık. Böylece residence yaşamın getirdiği yüksek konforu daha az kişiye sunarak mutluluk düzeyini yükselttik. Ben inanıyorum ki İstanbul genelindeki projelerin içinde konfor düzeyi bu kadar yüksek bir proje yok. Yüzme havuzundan tutun da 25'inci kata yerleştirdiğimiz fitness katına kadar tüm yaşam alanlarından az sayıda şanslı aile faydalanacak."

Yine İstanbul genelinde hiçbir projede 25 inci katta fitness katı olmadığını açıklayan bu özelliğin sadece SkyBlue İstanbul Residence'ta olduğunu söyledi. Parmak izi ile girilebilen, cep telefonu ile kontrol edilebilen akıllı dairelerde multi sistem klimalar dikkat çekiyor.

SkyBlue İstanbul Residence da daire başına 2 adet kapalı otopark bulunuyor. SkyBlue İstanbul Residence daireleri kat yükseklikleri ile de diğer projeler arasında fark gösteriyor. 3.60 metre brüt tavan yüksekliğine sahip salon ve odalarda asma tavan özelliği mevcut. Açılır kapanır dijital kontrollü yazlık kışlık havuz, jakuzi ve sauna imkanı da kule sakinlerine sunuluyor. Deniz ve adalar manzarasının muhteşem boyutta olduğu projenin kısa zamanda satışını tamamlanacağı öngörülüyor. SkyBlue İstanbul Residence'ta daireler 2015 yılı sonuna kadar sahiplerine teslim edilecek.

Lansman Satışlarının 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla yapıldığını açıklayan Mehmet Başaran az sayıda dairenin şanslı sahiplerini beklediğini sözlerine ekledi.

SkyBlue İstanbul Residence İletişim Bilgileri;

Web: http://www.skyblueistanbul.com/
Telefon: 444 5 795

Royal Group skyblue residence sky blue kartal satılık daire