Royal Garden Kartal / Royal Group

Royal Group firmasının Royal Garden Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal, standartları yükseltecek

Konut Projeleri Emine Pile 06.02.2016
Royal Group tarafından Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal'da hayata geçirilen Royal Garden Kartal, 2 blokta 374 daireden meydana geliyor.
Kartal'ın deniz ve Adalar manzarası sunan lüks rezidans projesi Royal Garden Kartal, 13 bin 346 metrekare yüzölçümündeki arsa üzerinde yükseliyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje, E-5'e, sahile ve Kartal merkeze yakın bir konumda inşa ediliyor. Ayaklarınızın altına serilmiş eşsiz Prens Adaları manzarasına sahip bulunan projede büyüklükleri değişiklik gösteren 26 farklı tipte daire bulunuyor.

Yüzde 80'i yeşil ve ortak alanlara ayrılan projede yemyeşil bahçeler, hayatınıza renk katacak sosyal yaşam alanları, yürüyüş parkurları, kameriyeler, spor alanları yer alıyor. Yüksek yaşam kalite standartlarında tasarlanan Royal Garden Kartal'da 3.50 metre kat yüksekliğine sahip ferah daireler bulunuyor. 

Tamamlandığında yüzde 70 kar edecek olan proje, yatırımcısına alırken kazandıracak. Teslimler ise Aralık 2017'de başlayacak. 

 

Royal Garden Kartal