Resim İstanbul Orman / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Resim İstanbul Orman projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Resim İstanbul Orman

Resim İstanbul Orman’ın 2015 kampanyasını duydunuz mu?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 21.01.2015
İstanbul’un oksijen oranı en yüksek bölgesinde, Aydos Ormanı’nın hemen yanında inşa edilen projesinde 2015’in ilk kampanyası başladı.
Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman'dan, ev sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunan bir kampanya başlattı. Resim İstanbul'un ev almayı kolaylaştıran yeni yıl kampanyası kapsamında 1+1 dairelerin peşin fiyatı 230 bin liradan başlıyor.

Ortadoğu Grup, her sabah orman manzarasına uyanmak isteyenler için Sancaktepe'de Resim İstanbul Orman projesini hayata geçiriyor. Aydos Ormanı'nın hemen yanında konumlandırılan proje yeni yıl kampanyasıyla dikkat çekiyor. Resim İstanbul Orman'ın ay sonuna kadar devam edecek olan kampanyasında konut alıcısına cazip fiyatlar, avantajlı ödeme planları ve sürpriz indirimler sunuluyor. 

230 bin liraya 1+1

2015 yılının ilk kampanyası kapsamında, Resim İstanbul'da 1+1 dairelerin peşin satış fiyatının 230 bin liradan başladığını belirten Gür, “2+1 dairelerin peşin satış fiyatı 357 bin liradan, 3+1 dairelerin peşin satış fiyatı 485 bin liradan, 4+1 dairelerin peşin satış fiyatı ise 798 bin liradan başlıyor” diye konuştu. Resim İstanbul'un 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edildiğini belirten Gür, müşterilerin satış ofisinde de sürpriz indirimlerle karşılaşacaklarını belirtti.

Sosyal olanakları ile iddialı

Resim İstanbul'un sosyal olanakları arasında; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sinemasının yanı sıra kapalı sosyal tesiste de kapalı havuz, hamam, sauna, buhar odası,  fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları bulunuyor.

Merkezi noktalara yakın

Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul, merkezi noktalara yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Anadolu yakasının tam da kalbi Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Resim İstanbul İletişim Bilgileri
Web: http://www.resimistanbul.com/
Telefon: 444 53 18

Resim İstanbul Orman fiyat Resim İstanbul Orman kampanya Resim İstanbul Orman ne kadar Ortadoğu Grup Sancaktepe satılık ev