Referans Güneşli / Kiler GYO

Kiler GYO firmasının Referans Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Referans Güneşli

Referans Güneşli'de yüzde 5 peşinatla ev sahibi olun!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.02.2015
Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunan Referans Güneşli'de fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri dikkat çekiyor.
Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Güneşli'de 161 daire yer alıyor. 9 bin 234 metrekare arsa üzerine kurulan projede, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

32 dükkan hizmet verecek

Basın Ekspres Yolu ve E5'i TEM otoyoluna bağlayan Mahmutbey Yolu'nun tam ortasında konumlandırılan Referans Güneşli'de 32 mağaza hizmet verecek. 

Referans Güneşli'de 1 oda 1 salon evlerin en düşük fiyatı 187 bin lira, 2 oda 1 salon evlerin en düşük fiyatı ise 380 bin lira olarak belirlendi.

161 konutun yer alacağı site, 2 bloktan oluşuyor. Altındaki dükkanlar da her ihtiyaca cevap verecek şekilde işletilecek. 

Sosyal alanları dikkat çekiyor

Referans Güneşli projede daireler 56 metrekareden başlıyor ve 231 metrekareye kadar uzanıyor. Proje içerisinde ise site sakinleri için kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun adası, spor adası, temalı teraslar, yürüyüş parkuru, su aynası, hobi salonu, misafir süitleri, kent meydanı bulunuyor.

Referans Güneşli İletişim Bilgileri;

Web: http://referansgunesli.com.tr/
Telefon: 444 5 111

Referans Güneşli güneşli satılık ev