Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepaşa istanbul

Piyalepaşa İstanbul’un örnek dairesine yoğun ilgi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.05.2016
İstanbul'un önemli kentsel dönüşüm projelerinden olan Piyalepaşa İstanbul'un örnek daireleri, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.
Polat markasının Piyalepaşa İstanbul projesinde satışlar ve inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul'un en önemli kentsel dönüşüm projelerinden birisi olan Piyalepaşa İstanbul'da örnek daireler, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. 

Residence konseptindeki 1+1 ve konut bölümünde yer alan 3+1 örnek dairenin ziyaret edilebildiği projede ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor. Malzeme kalitesiyle de öne çıkan proje, İstanbul'un merkezi noktalarına yakınlığıyla da ev almak isteyenlerin gözdesi konumunda.

Tamamlandığında bölgenin çehresini değiştirecek olan Piyalepaşa İstanbul'un rezidans bölümünde 1+0 daireler 706 bin 200 liradan, 1+1 daireler 936 bin 400 liradan ve 2+1 daireler 1 milyon 663 bin 500 liradan başlıyor. Projenin konut bölümünde yer alan en ufak tasarım 1+1. Burada ise rakamlar 837 bin 800 liradan start alıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

piyalepaşa istanbul örnek daire piyalepaşa istanbul 1+1 örnek daire piyalepaşa istanbul 3+1 örnek daire