Piyalepaşa İstanbul
Haberler / Konut Projeleri / Piyalepaşa İstanbul projesinin fiyat listesi!

Piyalepaşa İstanbul projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri 30.06.2017 11:38

Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinin konut fiyatları 755 bin 400 lira ile 3 milyon 197 bin lira arasında değişiyor.

Beyoğlu'nda yükselen yatırım Piyalepaşa İstanbul projesi 82 bin metrekarelik alan üzerine inşa ediliyor. Fiyatların 755 bin 400 lira ile 3 milyon 197 bin lira arasında değiştiği Piyalepaşa İstanbul'da cazip ödeme fırsatları sunuluyor. Projede banka kredisi kulanımının yanı sıra %35 peşinat ödeyip kalan miktarı 24 ayda veya %50 peşinat ödeyip kalan miktarı 36 ayda 0 faizle tamamlamak mümkün. Projenin Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası'yla anlaşması bulunuyor. 

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede konut, rezidans, otel, ofis ve alışveriş alanları bulunuyor. 1+0,1+1,2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde konut tiplerine yer verilen proje Ocak 2018'de teslim edilecek.

Çevreci yaklaşımıyla fark oluştuyor

En büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul çevreci yaklaşımı ile fark oluşturmayı amaçlıyor.Kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, restoran, sinema, güvenlik gibi tüm sosyal ihtiyaçlara cevap verebilecek kaliteli yaşam alanları oluşturuyor.

Şehrin merkezinde

Ulaşım olanaklarının rahat olduğu Piyalepaşa İstanbul D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tüneline, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla dikkat çekiyor.Proje, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor.