Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul metrekare satış fiyatı!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.03.2015
Beyoğlu’nun kalbinde inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesi tamamlandığında özel sektörün gerçekleştirdiği en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.
Geçtiğimiz günlerde MIPIM 2015 Fuarı'nda görücüye çıkan proje İki Design Group Kurucu Ortağı Murat Kader tarafından tasarlandı.

İstiklal Caddesi'ne rakip olarak gösterilen Piyalepaşa İstanbul projesinde konutların ilk metrekare satış fiyatları 7 bin 500 ile 8 bin 500 lira arasında değişiyor.

Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırım ve Ticaret 800 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği ve Nisan ayında satışa sunacağı Piyalepaşa İstanbul projesinde yaşamın 2018 yılında başlaması hedefleniyor.

Yatay konseptte tasarlandı

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan proje çevreye ve tarihe uygun konseptiyle dikkatleri şimdiden üzerine çekmiş durumda. 

Yüksek binalar yerine daha çok alçak binaların yer aldığı yatay konsepte tasarlanan projede 190 adet rezidans bulunuyor.

İnşaat alanı 440 bin metrekare olarak belirlenen Piyalepaşa İstanbul projesinde; 107 bin metrekare konut alanı, 50 bin metrekare ofis alanı, 34 bin metrekare otel alanı, 31 bin metrekare alışveriş alanı, 2 bin 500 metrekare de kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor.

Konutların yüzde1 KDV oranı ile satılacağı projenin 2 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında; fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve spa hizmetleri yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Piyalepaşa İstanbul Piyalepaşa İstanbul fiyat Beyoğlu kentsel dönüşüm