Pırlanta Göztepe / Erkan İnşaat

Erkan İnşaat firmasının Pırlanta Göztepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Pırlanta Göztepe

Pırlanta Göztepe, Fikirtepe’de yükseliyor!

Konut Projeleri Emine Pile 03.06.2015
Erkan İnşaat tarafından butik anlayışla hayata geçirilen ilk toplu yaşam alanları projesi “Pırlanta Göztepe” Fikirtepe'de yükseliyor.
İnşaat ve madencilik sektöründe 1960 yılından itibaren faaliyetler gösteren Erkan İnşaat, İstanbul'un en değerli lokasyonlarından olan Fikirtepe'de “Pırlanta Göztepe” prpjesine başlıyor. 6 Haziran'da yapılacak olan temel atma töreni ile Pırlanta Göztepe projesine start verecek.

Erkan İnşaat'ın tamamladığı villa projelerinde göstermiş olduğu kusursuz yaklaşım Pırlanta Göztepe'de de kendini gösteriyor ve ev sahibi olacak kişilere beklentilerinin ötesinde bir yaşam sunuyor.

Şehrin en önemli akslarına yakın!

Bir tarafında tüm canlılığıyla Bağdat Caddesi, bir tarafında şehrin en keyifli parkları, bir tarafında ise Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy. Bu özel semtin en seçkin noktasında yükselen Pırlanta Göztepe'de şehrin en kaliteli eğitim, alışveriş ve sağlık merkezlerine ve ayrıca en önemli ulaşım akslarına yakın olmanın avantajı yakalanabilecek. Bu özellikleriyle Pırlanta Göztepe İstanbul'un her zaman değerli kalacak en özel projelerinden biridir.

Sosyal alanları ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek 

Toplam 3 bloktan oluşan ve 13 dönüme kurulacak projenin 10 dönümü yaşam alanı olarak belirlendi. 95.000m2 alana sahip projede 446 ferah yaşam alanı, 34 mağazalık modern bir çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık kapalı otopark alanı bulunmaktadır.

1+1'den 5+1'e kadar değişen daire seçenekleri sunan Pırlanta Göztepe'de beklentilerinize cevap verecek. Mağazalar 87 m2 ile 732m2 arası, dairelerde ise 62 m2 ile 290 m2 arasında seçenekler bulunmaktadır. Proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, squash, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor. Her daireyi tamamen saran balkonları ve bunun yanında kat bahçeleri Pırlanta Göztepe'yi diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerin başında geliyor. Ayrıca %100 jeneratör beslemeli elektrik sistemi sayesinde sadece ortak alanlarda değil, projenin tamamında hiçbir elektrik kesintisi yaşanmayacaktır. Isıtma ve soğutma merkezi sistem olmasına karşın, her dairede bulunan pay ölçerler sayesinde kullanılan kadar ödeme yapılacaktır.

Yatırımcıya ödeme avantajı sunacak 

Ev alacaklar için üç farklı ödeme imkanı sunacak olan projede isteyen peşin isteyen banka kredisi isteyen de firma finansmanı ile ödeme yapabilecek. Gerek konumu gerek kalitesi ile yatırımcılar için yüksek kira getirisi sağlayacak olan Pırlanta Göztepe, 2016'nın 4. çeyreğinde teslimlere başlayacak. 

Ayıca temel atma törenine özel sadece 6 Haziran için net %10 indirim uygulanacaktır.

Pırlanta Göztepe