Pırlanta Çamlıca / Erkan İnşaat

Erkan İnşaat firmasının Pırlanta Çamlıca projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
erkan inşaat Pırlanta Çamlıca

Pırlanta Çamlıca'nın inşaatı yüzde 70 tamamlandı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 25.12.2014
İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü Pırlanta Çamlıca projesinde bütün konutlar villa konseptinde tasarlandı.
Erkan İnşaat tarafından Büyük Çamlıca'da konumlandırılan Pırlanta Çamlıca'nın konsept mimarlığını Çamoğlu Mimarlık üstlendi. Bahçe katlarında müstakil bahçe kullanımı ve çatı katlarında İstanbul manzarası ile farklı bir yaşam vaat eden Pırlanta Çamlıca, 12 bin 570 metrekare arsa üzerine kuruluyor. 

pırlanta çamlıca

10 blokta 40 adet konuttan meydana gelen sitede, çatı dubleksleri, ara kat dubleksler ve bahçe dubleksleri villa konseptinden oluşturuluyor.

Tüm dublekslerde 1. sınıf malzemelerle, her detayın kalite bir yaşam için tasarlandığı projede, çatı dubleksleri 315 metrekare, ara kat dubleksler 415 metrekare, bahçe dubleksleri ise 347 metrekare olarak belirlendi. 

pırlanta çamlıca blokları

Pırlanta Çamlıca'nın yüzde 70'i tamamlandı

Her dubleks için 4 adet kapalı otopark alanının tahsis edildiği Pırlanta Çamlıca'da inşaat çalışmaları yüzde 70 tamamlanmış durumda. Dairelerin mutfak, banyo, mermer ve parke yapımları sürüyor. 

Proje içerisinde; çocuk oyun parkından yürüyüş parkurları, basketbol sahasından tenis kortu ve açık yüzme havuzuna kadar pek çok sosyal donatı sıralanıyor.

Pırlanta Çamlıca İletişim Bilgileri;

Web: http://erkaninsaat.com.tr/
http://www.pirlantacamlica.com/

Telefon: (0216) 340 6 340

Pırlanta Çamlıca erkan inşaat çamlıca konut projeleri