Cebeci Residence

Pendik’in ödüllü rezidansı satışa çıkıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 19.02.2015
Pendik’te yükselen ödüllü proje Cebeci Residence’da satışlar kısa bir süre içinde başlıyor.
Pendik'te iki blok üzerinde 126 konut olarak yükselen proje yakın zamanda satışa başlarken, kaliteli ve markalı konut anlayışını ödülle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. Sign of The City Awards'da “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde birinci seçilen proje, Pendik'e değer katıyor. Kazandıkları ödülün 35 yıllık inşaat deneyimini taçlandırdığını söyleyen Cebeci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cebeci, yaptığı açıklamada ne kadar doğru iş yaptıklarının bir daha kanıtlandığını belirtti.

Kartal'da yeni ve çok katlı konut projesi olan firma aynı zamanda Pendik Cebeci Residence, Kurtköy Cebeci Villaları ve Cebeci Lojistik Depo'nun inşaatını da sürdürüyor. 

Hayatı kolaylaştıran bir lokasyonu var

Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan Pendik Cebeci Residence, Sabiha Gökçen Havalimanı TEM bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan Pendik Cebeci Residence, sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor. Pendik ve çevresini kendine üs olarak seçen Cebeci Grup'un projeyi Ağustos 2016'da sahipleri ile buluşturulması bekleniyor. 

Her beğeniye hitap ediyor

Özel olarak tasarlanan projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Cebeci Grup kalitesini sunuyor. Projede studio dairelerden 3+1'e ve 4+1'den terasevlere kadar farklı beğeni ve tarzlara hitap eden bir yelpaze sunuluyor. En verimli kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik önplanda tutuluyor.

Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, Pendik Cebeci Residance'ta gerçek oluyor. Özel tasarım “bahçe balkonlar” ile gökyüzünde bahçe keyfi günün yorgunluğunu unutturuyor.

Pendik Cebeci Grup ödüllü rezidans Cebeci Residence satılık Yusuf Cebeci