Park Mozaik

Park Mozaik'te 120 aya kadar 0,7 faiz!

Konut Projeleri 05.08.2016 16:01

Tepe ve Mesa da, Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği 0.70 faiz ve 120 ay vadeli konut satış kampanyasına katıldı.

Emlak Konut GYO'nun yüklenicileriyle gayrimenkul sektörünü canlandırmak ve ekonomiye katkı sunmak için başlattığı yüzde 20 peşin 0.70 faiz oranı, 120 ay vadeli satış kampanyasına Tepe-Mesa ortaklığı da dahil oldu. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya “Gücümüzü ülkemizden alıyoruz” sloganıyla hayata geçti. Tepe-Mesa ortaklığıyla inşa edilen Park Mozaik projesi ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine avantajlı kampanya olanakları ile sunuldu.

Tepe Genel Müdür Yardımcısı Murat Ankara ile Mesa Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu kampanyaya ilişkin yaptıkları ortak açıklamada “Hep daha ileri giden ülkemizin geleceği çok daha aydınlık, çok daha güçlü olacak. Tepe ve Mesa olarak bütün enerjimiz ve gücümüz bu inancımızdan geliyor. Bu benzersiz fırsatlarla Park Mozaik kampanyasına başlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. 

Park Mozaik

Tepe-Mesa gücü: Park Mozaik

Türkiye'nin iki prestijli markası Tepe ve Mesa tarafından hayata geçirilen Park Mozaik; yemyeşil peyzajı, çok renkli tasarımı ile konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanaklarını birarada sunan benzersiz konsepti ile fark yaratıyor. 

Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen Park Mozaik'te 2+1'den, 6+1'e kadar uzanan geniş bir yelpazede yeralan daireler, panoramik kent manzarasının yanısıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunuyor. Başkentin en renkli projesi Park Mozaik'te, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan, ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplam 885 daire bulunuyor. Park Mozaik'te konutlar 680.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Tepe-Mesa ortaklığının güçlü simgesi Park Mozaik, kalitenin yeşil ve konforla birleşerek kişisel hayatlara ve şehir yaşamına uyum sağlamasına ideal örnek bir proje.