Panorama Plus Eskişehir / Halk GYO

Halk GYO firmasının Panorama Plus Eskişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Panaroma Plus

Panorama Plus'tan peşin alımlarda yüzde 20 indirim!

Konut Projeleri Emine Pile 28.10.2016
İstanbul dışındaki ilk projesini Eskişehir'de hayata geçiren Halk GYO, Panaroma Plus projesi için bir kampanya başlattı.
Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde inşa edilen “Eskişehir Panorama Plus” projesinde kalan son daireler için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel kampanya... Kampanya kapsamında “%20 peşinat, kalan %80 için Halkbank'tan 0 faiz oranı ile 72 ay vadeli kredi veya peşin alımlarda %20 indirim” imkânı sağlanıyor.

Şehrin ilk aile residence'ı...

“Panorama Plus” projesi Eskişehir'in en yüksek, mimari açıdan en şık ve donanımlı projesi olarak Eskişehir'in tarihi yerleşim ve yeni çekim merkezi Odunpazarı'nda yer alıyor. Şehrin ilk aile residence'ı olma özelliğini taşıyan proje, 9.811 metrekare alan üzerinde, 4 bloktan oluşan proje aynı zamanda Eskişehir'in en yüksek puanı ile Uluslar arası Yeşil Bina Sertifikası olan “LEED Silver” almıştır.

Modern ve ikonik tasarıma sahip, elegan, geniş yeşil alanı bulunan, çocuklu ailelere uygun geniş metrekarelerde dairelerin, her yaştan site sakinin ihtiyacına yönelik sosyal imkânların yer aldığı Panorama Plus projesi 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer almaktadır.24 saat güvenlik hizmeti olan Proje içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve mevsim gereksinimlerine göre üzeri açılıp kapanan yüzme havuzu gibi sosyal alanlar sahip projede yaşam başlamıştır.

Panaroma Plus Panaroma Plus kampanya Eskişehir Panorama Plus