N5 Suites / Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasının N5 Suites projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
n5-suites-avcilar-ozyurtlar-teslim

Özyurtlar, Avcılar'daki N5 Suites'i teslim ediyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 03.10.2016
Avcılar'da Özyurtlar İnşaat imzasıyla yükselen ve Otel+Residence konseptiyle dikkat çeken N5 Suites projesinde teslimler başladı.
Özyurtlar İnşaat imzasıyla İstanbul Avcılar'da inşa edilen N5 Suites projesinde teslimler başladı. Otel+Residence konseptiyle Avcılar'a farklı bir hava katan ve bölgenin çehresini değiştiren N5, Atatürk Havalimanı, Torium AVM, Avcılar İDO İskelesi'ne yakınlığıyla öne çıkıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Bir projeyi daha bitirerek, yatırımcısına teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Son günlerde aldığı ödüllerle adını sıkça duyduğumuz gayrimenkul sektörünün gözde şirketlerinden Özyurtlar İnşaat, Avrupa Yakası Avcılar'da inşa ettiği N5 SuitesOtel+Residence projesini yatırımcısıyla buluşturuyor. 
2014 yılında yükselmeye başlayan, 29.000 m2 proje alanına sahip N5 Suites projesini bitirerek hak sahiplerine teslim etmenin büyük heyecanını yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, zamanında teslim edilen dairelerin yatırımcısına avantaj sağladığını belirtti. Özyurtlar Şirketler Grubu olarak, inşa ettikleri güven veren işlerle bir marka olduklarını vurgulayan Özyurt, “Şu anda dört projenin inşaat çalışmalarını bir arada yürütüyoruz. Önümüzdeki günlerde pek çok projemizi daha yatırımcısıyla buluşturmaya başlayacağız” dedi. 

N5 SuitesOtel+Residence projesinin toplam 16 kattan oluştuğunu söyleyen Özyurt, projede 321 konut, 8 iş yeri toplamda 329 bağımsız bölümün yer aldığını bildirdi. Özyurt, “Projede yer alan stüdyo daireler 40 metrekareden oluşuyor. 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 75, 80 ve 87 metrekare arasında değişiyor. Bölgede dikkatleri üzerine çeken avantajlı bir proje olan N5 Suites'ıntüm özelliklerinin yanı sıra lokasyon gücü ile hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayanlar için ideal bir proje” diye konuştu.

Ev tadında otel konforunda

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt'un verdiği bilgiye göre N5 Suites, evin rahatlığını otel konforuyla buluşturuyor. Modern hayatın kapılarını açan N5 Suites projesinde kaliteli bir yaşam için her şey düşünüldü. Projede açık yüzme havuzunun yanı sıra fitnesscenter, sauna, hamam, restoran, snack lobi bar, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. N5 SuitesOtel+Residence'daoturanlara 24 saat teknik servisin yanı sıra kat temizliği hizmeti de sunulacak.  

N5 Suites nerede?

Avcılar'da E-5 üzerinde yer alan N5 Suites, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor.  Metrobüs durağına ve toplu taşıma araçlarına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan N5 Suites, Avcılar İDO'ya ve yapımı planlanan marinaya 10 dakika, Tüyap Fuar Merkezi ve Atatürk Havalimanı'na ise sadece 10 dakika mesafede. Otoport'un hemen yanında bulunan proje ToriumAVM'ye ise yürüyerek 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

özyurtlar n5 suites teslim n5 suites ne zaman teslim