kuzu grup yönetim kurulu üyesi özen kuzu

Özen Kuzu: Ankara'ya 500 milyon dolar yatıracağız

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.09.2015
Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi, emlaktasondakika'ya yaptığı açıklamada Ankara projelerini ve seçim sürecinin gayrimenkul sektörüne etkisini anlattı.
Gayrimenkul sektörüne “Nasip, kısmet” bakış açısını getiren Özen Kuzu, babacan tavırlarıyla geçen senelerde olduğu 2015 Cityscape Fuarı'na da damga vurdu. Özellikle basın mensuplarıyla arası çok iyi olan Kuzu, emlaktasondakika.com ekibinin sorularına da içtenlikle yanıt verdi.

Yabancıların İstanbul hayranlığı var

Cityscape 2015 Fuarı'nın Türkiye açısından çok önemli olduğunu dile getiren Kuzu ‘Cityscape, geçen sene olduğu gibi bu senede gayet iyi ve olumlu geçiyor. Türkiye'ye özellikle İstanbul'a yabancının ilgisi çok büyük. Bu organizasyon, o açıdan çok önemli' diye konuştu.

Kuzu'dan Ankara'ya 2 dev proje

kumru ankara projesinin logosuAnkara'da yapacakları 500 milyon dolarlık yatırımın detaylarını da aktaran Kuzu ‘Ankara'daki Effect projesinin lansmanını Ekim ayının ilk haftasında yapacağız. Karma bir proje olacak, içerisinde çarşı, residence, home office ve ofis seçenekleri bulunacak. Bu projemize 350 milyon dolar yatıracağız. 150 milyon dolar yatırım bedeline sahip diğer bir proje ise Kumru Ankara projesi. Bu yatırım ise Yıldız'da yükselecek' dedi.

 

kumru ankara projesinin genel görünümü

Yıldız bölgesindeki Kumru Ankara projesi böyle olacak...

Beklentiler yavaşladı

Seçi sürecinin gayrimenkul sektörüne olan etkisini de değerlendiren Özen Kuzu ‘Biz seçimlerin sektörü fazla etkilediğini düşünmüyoruz. Beklentiler biraz yavaşladı. O da seçimden dolayı ancak her seçim döneminde bunlar oluyor' ifadelerini kullandı.

kuzu grup ankara kumru projesi

Kumru Ankara projesi İlbank arsası üzerinde yükselecek...

Emlaktasondakika.com ekibi Dubai'den bildiriyor...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

özen kuzu kuzu grup cityscape sea pearl cityscape 2015 kumru ankara kuzu grup