Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark İstanbul'dan mükemmel bir kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 17.11.2015
Oryataş İnşaat'ın Ümraniye Küçüksu Caddesi üzerinde hayata geçirdiği Oryapark İstanbul projesinde Kasım ayına özel bir kampanya planlandı.
Küçüksu Caddesi'ndeki konumuyla İstanbul'un ana arterlerinin üstünde, köprülere, havalimanına, toplu taşıma araçlarına çok yakın mesafede yer alan Oryapark, tüm dairelerinde panoramik bakış açısı sunuyor. Proje 526 dairelik, 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crown Plaza Otel'den oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlenen daire seçenekleri ile Oryapark Rezidans göz dolduruyor.  

Oryapark Avenue'de hayat başladı

Oryapark İstanbul içerisinde yer alan Avenue'de; Bodrum Mantı, Eco Clean,Eczane, Jolly Tur, Migros, Mehmet Tatlı Kuaför, Özgür Şef, Teb, Starbucks gibi pek çok marka hizmet vermeye başladı. 

Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da sağlanıyor. İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları, otopark gibi her ihtiyaca yönelik alanlar bulunuyor. 

0 faiz imkanıyla daireler...

Teslim tarihi; Aralık 2016 olarak planlanan ve örnek daireleri ile seçme imkanı sunulan Oryapark Rezidans'ta,  Kasım ayına özel sadece % 10 peşinat ve 60 aya varan sıfır faiz imkanları ile daire sahibi olmak mümkün. 

Oryapark İstanbul Crown Plaza Otel Oryapark Rezidans göz dolduruyor