Ormanada / Eczacıbaşı Gayrimenkul

Eczacıbaşı Gayrimenkul firmasının Ormanada projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ormanada

Ormanadalılar için en gözde plajlar bir adım ötede!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.06.2016
Ormanadalılar için şehrin gözde plajları ve en güzel yeşil alanları bir adım ötede.
Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım'ın Zekeriyaköy'de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, sosyal yaşam olanaklarıyla sakinlerine doğanın içinde konfor ve güveni bir arada sunarken konumu ile de yaz aylarının uğrak noktaları olan plaj ve yeşil alanlara ulaşımda benzersiz bir rahatlık sağlıyor

220 dönümlük bir yaşam alanında huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlanan Ormanada, özellikle sıcak yaz aylarını şehirde karşılayacaklar için popüler plajlara ve güzel yeşil alanlara yakınlığı ile de benzersiz bir konumda bulunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ormanada'>Ormanada</a>

Üçüncü havaalanına 15, üçüncü köprüye ise 3 dakikalık mesafede bulunan Ormanada, şehre ulaşım kolaylığı sayesinde Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor. 

Zekeriyaköy'de doğayla iç içe, şehir konforu ve standartlarına sahip Ormanada'da 2,49TL sabit dolar kuru'nun yanı sıra 0.89 faizli özel konut kredisi fırsatı da sunulmakta. 

Ormanada Zekeriyaköy Ormanada Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Zekeriyaköy