Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onur-park-life-projesi

Onur Park Life yoğun ilgi görüyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.09.2016
Onur İnşaat'ın kendi arsası üzerinde inşa ettiği Onur Park Life projesine konut alıcıları yoğun ilgi gösteriyor.
Onur İnşaat imzasıyla inşa edilmekte olan Onur Park Life'ta çalışmalar devam ediyor. Mevcut kampanyasıyla yatırımcıların dikkatini çeken Onur Park Life'ın yüzde 25'i satıldı. Projenin satış ve pazarlama koordinatörü Deniz Ağaç, emlaktasondakika.com'a özel açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde çok özel bir kampanya hazırlayan Onur Park Life, konut alıcılarına önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

İşte Deniz Ağaç'ın açıklamaları…

“Ağustos ayındaki kampanyalarla birlikte piyasa canlandı. Asıl hareketlilik Eylül ayında olacak. Faizler 0,95'e kadar indi ancak bu seviye yine de yüksek duruyor. 1'in üstü piyasayı durgunlaştırmıştı. Bankalar rakamları biraz daha aşağıya çekerse ekonomi açısından çok iyi olur”

Önemli kampanyaya imza atmıştı

“Piyasalara devletin katkıları var ve bu çok önemli. Piyasada birçok proje var. Devletin konut edindirme yardımı piyasaya destek anlamında çok değerli. Bu tarz oluşumların devam etmesi gerekiyor. 0,69 kampanyamızla ev alacaklara büyük bir fırsat sağlamıştık. Biz, Onur İnşaat olarak kendi öz sermayemizle kampanyaya dahil olduk. İnşaat yaptığımız arsanın bize ait olması önemli bir artı. Mülkiyet gücümüz ve hazır beton sektöründeki tecrübemizle birlikte bu kampanyayı yaptık”

Minimum yüzde 70 prim yapacak

“İnşaat sektöründe son dönemlerde ticari kaygılar öne çıkıyor. Bu da küçük daire ve sıkışık inşaatları beraberinde getiriyor. Onur Park Life'ta bu açıdan bir prestij projesi. Burada inşaat yoğunluğunu olabildiğince az tuttuk. Gelişen bir bölgede projemizi hayata geçiriyoruz. Onur Park Life'ın minimum yüzde 70 prim yapmasını bekliyoruz”

Büyük bölümü 2+1

“Ticari üniteler için çalışmalarımız devam ediyor. Hangi dükkanın en iyi hangi alanda hizmet vereceğini hesaplıyoruz. Bu nedenle projemizdeki ticari alanlar çok kıymetli olacak. Biz, dükkanlarımızla cadde alışveriş konseptini hayata geçiriyoruz. Projenin yüzde 60-70'lik bölümü 2+1 dairelerden oluşuyor”

Haziran 2018'de teslim

“718 konut ve 231 ticari alanımız var. Teslimleri Haziran 2018'de gerçekleştireceğiz. Onur İnşaat olarak geçmişte inşaat tecrübelerimiz oldu ancak Onur Park Life, bizim için prestij projesi. Hazır beton ve çimento ana sektörümüz olduğu için, inşaatın içini iyi biliyoruz. Projemizin inşa edildiği bölge 2019 yılında adeta bir yıldız gibi parlayacak. Yabancı yatırımcılarda projemize ilgi gösteriyor”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

onur park life