Paladyum Beytepe / Uzaltaş A.Ş.

Uzaltaş A.Ş. firmasının Paladyum Beytepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mahall Ankara ofisleri

Ofisler birleşiyor hayaller büyüyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 25.01.2015
72 metrekareden başlayan birleştirilebilir ofisler Mahall Ankara'da sizi bekliyor.
Yüzde 1 peşinatla, 24 ay 0 faiz veya 60 ay yüzde 0,50 faiz imkanı sunan Mahall Ankara'da fiyatlar 411 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Özel güvenlik sistemleri, her ofise özel otopark tahsisi, ortak kullanım için kat bahçeleri gibi pek çok özel donanımıyla dikkat çeken Mahall Ankara, TOKİ ve Türkerler İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. 

Birleştirilebilir ofisler

Ankara/Çankaya'da konumlandırılan proje, 246 daireden meydana geliyor. 40 bin 628 metrekare arsa alanına sahip olan Mahall Ankara'da 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 86 yatay ofis, 140 normal ofis ile birleştirilebilir ofisler Mahall Ankara'da ön plana çıkıyor.

Haziran 2016'da teslim edilecek olan karma projede, ofis, otel, konut ve alışveriş merkezi yer alıyor. 41 mağazanın hizmet vereceği Mahall Ankara'da otopark alanları, sauna, restoran, fitness center, açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları mevcut.

Mahall Ankara İletişim Bilgileri;

Web: http://www.mahallankara.com/
Telefon: 444 36 12

Emlaktasondakika.com

Mahall Ankara satılık ofis ankara ankara satılık konut