ofis karat bakırköy

Ofis Karat Bakırköy'de kolay ödeme imkanları!

Konut Projeleri 03.04.2017 15:11

Emlak Konut GYO güvencesiyle Bakırköy'e inşa edilen Ofis Karat Bakırköy'ün ön satış dönemi başladı.

Emlak Konut GYO'nun Bakırköy'de yer alan Yenimahalle arsasının ihalesi üzerine Mart 2016'da 200 milyon yatırım ile Baş Yapı kazandı. Yatırımın yüzde 31'ine denk gelen 62 milyon lira ise arsa payı olarak kararlaştırıldı.

Baş Yapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon tarafından Bakırköy'de hayata geçirilecek olan Ofis Karat Bakırköy projesi 6 katlı tek bloktan oluşuyor. Projenin içinde 72 ofis ve 18 dükkan olmak üzere toplam 90 konut yer alıyor.


Projede yer alan ofis ve dükkanların fiyatları 940 bin liradan başlayıp 7 milyon 600 bin liraya kadar çıkıyor. Projede yer almak isteyen alıcılar için 60 ay yüzde sıfır faiz imkanı bulunuyor. Ofis fiyatının yüzde 20'si peşin ödenirken yüzde 10'u 1 yıl içinde taksit imkanları ile ödeniyor. Kalan yüzde 70'lik kısmı ise 60 ay yüzde sıfır faiz imkanı yer alıyor.

Ofis Karat Bakırköy projesinde ofis sahibi olmak isteyenleri deniz manzarası ile çalışma ortamı bekliyor. Ayrıca ofis içerisinde yer alan güvenlik ve kapalı otopark ile rahat bir çalışma ortamı sunuluyor.