Nidapark Kayaşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat

Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat firmasının Nidapark Kayaşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir'de Mannequin Challenge!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.11.2016
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Nidapark Kayaşehir projesinin satış ofisinde insanların donarak kaldığı video akımı Mannequin Challenge yapıldı.
Ünlü isimler, futbol kulüpleri ve hemen her sektörden çeşitli markaların katıldığı sosyal medyanın yeni trendi haline gelen hareketsiz video konsepti 'Mannequin Challenge', Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir satış ofisi çalışanlarını ve ziyaretçilerini de dondurdu.

Tahincioğlu,  sosyal medyada hızla yayılan ve dünyayı etkisi altına alan, günlük hayatın donması anlamına gelen 'Mannequin Challenge' akımına katılan markaların arasında yerini aldı. 

Gayrimenkul sektöründe #MannequinChallenge paylaşımını ilk kez yapan şirket olan Tahincioğlu, Nidapark Kayaşehir satış ofisinde çalışanlarının ve ziyaretçilerinin katılımıyla çektiği videoyu sosyal medya hesapları üzerinden yayınladı. Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir satış ofisinde gerçekleştirilen 'Mannequin Challenge' ile satışı ofisi çalışanları ve ziyaretçiler donarak akıma katıldı.

Mannequin Challenge Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Kayaşehir