Nazenin Konakları

Nazenin Konakları, geleneksel çizgileriyle öne çıkıyor

Konut Projeleri 27.05.2016 16:55

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğulları işbirliğiyle hayata geçirilen Nazenin Konakları, Çengelköy’de özlenen hayatı yeniden yaşatacak.

İstanbul'un en özel semtlerinden Çengelköy, beklenen projesine kavuşuyor. Tarihi çınarlarıyla, eşsiz boğaz manzarasıyla doğal ve tarihi dokusunu yüzyıllardır korumayı başaran Çengelköy'de çok özel bir proje inşa ediliyor: Nazenin Konakları.

Nazenin Konakları, tam da bu özlemi, bu isteği karşılayacak bir proje olarak tasarlandı. Çengelköy'e hakim noktada inşasına başlanan proje, bölgenin dokusunu doyasıyla hissedebileceğiniz, geleneksel çizgileriyle ön plana çıkan, sosyal imkanlarıyla şehir hayatının her anını zevke dönüştürmeyi vadediyor.

Daire seçenekleri ile her aileye hitap ediyor

Boğaz hattının hemen üzerinde Bahçelievler Mahallesi'nde tamamlanacak olan Nazenin Konakları, 12 bin metrekare alan üzerinde projelendirildi ve 9 blok, 76 daire ve 14 mağazadan oluşuyor. Nazenin Konakları'nda bahçe dubleksinden çatı dubleksine kadar 3+1 ile 5,5+2 arasında değişen daire seçenekleri her aileye hitap ediyor. Ayrıca özel dizayn iç dekorasyon ürünlerinden, ankastre beyaz eşyaya kadar her türlü iç detay düşünüldü.