Double Park Residence / Keleşoğlu İnşaat - Nanda Yapı

Keleşoğlu İnşaat - Nanda Yapı firmasının Double Park Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nanda yapı n residence projesi güneşli

N Residence Güneşli’nin görselleri belli oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.01.2015
Güneşli'deki konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. N Residence, Kemerburgaz Üniversitesi'nin karşısında yükselecek.
İstanbul'da konut projelerinin başkenti olan Güneşli'de yeni bir yatırım daha yükselecek. Kemerburgaz Üniversitesi'nin karşısında inşa edilecek olan N Residence tamamen 1+1 konut türlerinden oluşacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=nanda+yap%c4%b1'>nanda yapı</a> güneşli n residence

Daha önce Double Park Residence'ı da inşa eden Nanda Yapı, N REsidence'ı bu projenin yanında konumlandıracak.

n rezidans güneşli projesi

Evlerin 66-73 metrekare seviyelerinde değişeceği öngörülen N Residence Güneşli'de evlerin dışında 9 adet ticari birim bulunacak. 13 bin 680 metrekarelik inşaat büyüklüğüyle ön plana çıkan ve 212 AVM, Basın Ekspres Yolu, Atatürk Havalimanı gibi merkezlere yakın konumuyla dikkat çeken N Residence özel olanaklarıyla da ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak.

nanda nresidence örnek dairesi

Lobby ve concierge hizmetlerinin sunulduğu proje içinde fitness center, sauna, masaj odası, çocuk kulübü, oyun odaları, açık ve kapalı otopark, rekreasyon alanı, restoranlar, sauna ve eğlence alanları bulunmakta. 

n residence projesinin lobisi

n residence güneşli nanda yapı double park residence 212 avm