Modda Mavişehir / Gözde Grubu - Ontan İnşaat

Gözde Grubu - Ontan İnşaat firmasının Modda Mavişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yukarıdan üç konut bloğuna bakış

Modda Mavişehir'de yaşam başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 25.07.2015
Ontan inşaat tarafından üst segment konut projesi olarak tasarlanan Modda Mavişehir'de yaşam başladı.
2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Modda Mavişehir, özgürlük ve modern yaşam tazını yansıtan akılcı, işlevsel, estetik mimarisiyle dikkat çekiyor. Modern yaşamı yansıtan son teknolojiyle inşa edilen Modda Mavişehir'de konut sahipleri, teknik özel İlklerinin yanı sıra otomatik bariyer sistemli otopark, açık havuz, SPA / sauna jakuzi bu har odası kar duşu. fitness center, bitkisel ve yapısal peyzaj, çocuk oyun alanları, business center, 2-1 saat site içi güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi, cafe fitness ve cafe havuz hizmetleri ile ihtiyaçlarına cevap buluyor. 

Her ihtiyaca cevap

135 bağımsız bolümden oluşan. 15 bin metrekare konut ve 6 bin metrekare bahçe alanı üzerine inşa edilen Modda Mavişehirı projesiyle bölgeye farklı bir yaşam alanı getirdiklerini belir ten Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan, şöyle devam etti: "Modda Mavişehir'de yaşamın başlamasıyla birlikte her ihtiyaca cevap veren minimal çözümler ve yaşamı kolaylaştıran hizmetleri ile farklılığı ortaya çıktı. Kurulduğumuz günden itibaren mutluluk getirecek ve hayatı kolaylaştıran güvenli ve kaliteli yapılar planlıyor, inşa ediyoruz. Mimarisi, kullanılan malzeme ve sunduğu hizmetlerle gelece ge ait bir proje olan Modda Mavişehir, İzmir'e artı değer kattı."

Yeni yatırımlar

Bu yılın ikinci yarısından itibaren Modda markasıyla başta İzmir olmak üzere diğer şehirlerde de yatırıma planlarının bulunduğunu aktaran Özmeydan "Kentin dokusuna artı değer katan, iş gücüne katkıda bulunan yatırımlar yapma amacıyla yoluna devam eden Ontan, şu anda devam eden İzmir Bayraklı ile Manisa projeleri bulunuyor. Bunların dışında planlaması tamamlanan ve kısa surede başlayacak yeni yatırımlarımız var" bilgisini paylaştı.

Modda Mavişehir