Mirage Residence / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Mirage Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mirage Rezidans

Mirage Rezidans'ta lansmana özel indirimler!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.05.2015
Mirage Rezidans, Sur Yapı tarafından inşa edilirken, indirimleriyle dikkat çekiyor.
ESD- Mirage Rezidans, 342 lüks rezidans dairesi, kendi çarşısı, yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık hava fitness alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, 3 pota basketbol alanı, kafeteryaları, restoranları ve çocuk oyun alanlarıyla prestijli bir yaşam vaat ediyor.

Rezidansları, A+ ofisleri, 5 yıldızlı otelleri, kolej ve üniversiteleri, özel hastaneleri ile Avrupa Yakası'nın hızla gelişen semti Güneşli'de yeni bir yaşam tarzı doğuyor.

Mirage Rezidans satış ofisleri

Her anından keyif alacağınız Mirage'ın prestijli dünyasında yerinizi almak için Güneşli'deki Corridor Çarşı ve Çekmeköy'deki Metrogardan AVM'de yer alan satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz. 

Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM kavşağı, yeni yapılacak Ataköy - İkitelli raylı toplu taşıma sisteminin Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakınlığı sayesinde Mirage'deki bu prestije ulaşmak da çok kolay.

Mirage Rezidans'a Sur Yapı özel indirimleri

Mirage Residence'ta lansmana özel yüzde 10 indirime ek olarak tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı yer alıyor. 

Yatırım değeri 300 milyon TL olan Mirage Residence, 17 katlı üç blok halinde yükseliyor. İnşaat alanı 73 bin 700 metrekare olan proje, geniş teraslı 3+1 ve kapalı mutfaklı 2+1 daireler yoğunlukta olmakla birlikte 31 farklı metrekare seçeneğinden oluşuyor.

Site içerisinde 60 mağazalık bir alışveriş caddesi hizmet verecek.

Mirage Rezidans