Ağaoğlu My Towerland / Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat firmasının Ağaoğlu My Towerland projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metropol İstanbul

Metropol İstanbul'da örnek daireler yenilendi

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.01.2015
Örnek daireleri yenilenen Metropol İstanbul projesinde 1+0 fiyatları 455 bin TL'den, 1+1 fiyatları ise 635 bin TL'den başlıyor.
Metropol İstanbul, yenilenen örnek dairelerini göstermek ve güncel gelişmeleri hakkında bilgi vermek için müşterilerini satış ofisine davet ediyor. 

İki kısa bloğu 1 yıl sonra, tamamlandığında Türkiye'nin en yüksek binası olacak A kule ise 2 yıl sonra teslim edilecek. 

Jennifer Lopez'e komşu olmak ister misiniz?

Gap İnşaat ve Varyap ortaklığında hayata geçirilen ve dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez'in de bir ev sahibi olduğu Metropol İstanbul'da 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor.

Metropol İstanbul'da açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, kafe, restoran, sauna, sinema, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, market ve okul yer alıyor. 

Fiyatların 455 bin TL'den başladığı Metropol İstanbul'un mimari tasarımı RMJM Mimarlık imzasını taşıyor. 

Metropol Catwalk

Catwalk adı verilen bir caddenin bulunacağı projede, dükkanlarda bu caddede hizmet verecek. Ofis ve ev-ofis şeklinde kullanılabilecek birimlerin varlığı, İstanbul Finans Merkezi'nin kalbinde yer alan Metropol İstanbul'ü ön plana taşıyor.

Metropol İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.metropolistanbul.com/
Telefon: 444 82 92

Metropol İstanbul varyap gap inşaat ataşehir konut projeleri