Özak Hayattepe / Özak GYO

Özak GYO firmasının Özak Hayattepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bayrampaşa'nın havadan görüntüsü

Markalı projeler Bayrampaşa’nın çehresini değiştirdi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 29.10.2015
Kentsel dönüşüm projeleriyle adından sıkça söz ettiren Bayrampaşa’da yer alan projeleri sizler için araştırdık.
Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda ise Esenler ile çevrili olan Bayrampaşa; sanayisi, otogarı ve AVM'si ile nüfus yoğunluğu olan ilçelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Kentsel dönüşüm ile ilçenin profili değişti

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında, ilçedeki nitelikli konut projelerinin artması, ilçeye nitelikte yatırımların yapılması ve sosyal donatı alanlarının kazandırılması ile ilçe profilinin bu değişimlerden olumlu yönde etkilendiği görülüyor.

Markalı projeleriyle adından sıkça söz ettiren Bayrampaşa'da hayata geçirilen projeleri Emlaktasondakika.com olarak sizler için derledik.

İşte Bayrampaşa projeleri;

Yorum İstanbul

Yorum İstanbul

Yorum İstanbul

Yorum İnşaat-Turkmall ortaklığında inşa edilen Yorum İstanbul projesi bölgenin ilk projesi olarak yatırımcıların karşısına çıktı. Son konutların satışının devam ettiği projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

21 bin metrekarelik alana konumlandırılan Yorum İstanbul'da 5 blok 558 konut yer alıyor. 

Yaklaşık iki yıldır yaşamın devam ettiği projede; bisiklet ve koşu parkurları, mini futbol sahası, sauna, fitness salonu, açık ve kapalı spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları ve güvenlik yer alıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Hayat+Tepe'>Hayat Tepe</a>

Hayat Tepe

Hayat Tepe

Özak GYO'nun ilk konut projesi Hayattepe, 31 bin 828 metrekare arsa üzerine kuruldu. 1+0'dan 4+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede 546 konut bulunuyor.

Konut teslimlerinin geçtiğimiz haftalarda yapıldığı Hayattepe'de daire büyüklükleri 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor.

8 bin 340 metrekarelik peyzaj alanına sahip projenin inşaat alanı 93 bin 323 metrekare olarak açıklandı.

Özak Hayattepe'nin sosyal kullanım alanları arasında; açık ve kapalı çocuk oyun alanları, dairelerden katlara bağlantılı kapalı otoparklar, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yoga ve pilates salonu, aerobik salonu, yürüyüş parkurları, buhar banyosu, kapalı basketbol sahaları, çocuk kulübü, tırmanma duvarı yer alıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Hayat+Tepe'>Hayat Tepe</a> Suites

Hayat Tepe Suites

Hayat Tepe Suites

Özak GYO'nun Bayrampaşa alışveriş vadisinde yer alan projesi Hayat Tepe Suites, bin 500 metrekare arsa üzerine kuruldu.

1+1 ve 2+1 dairelerden meydana gelen projede dairelerin alanları 40 metrekare ile 72 metrekare arasında değişiyor.

Çatısındaki açık yüzme havuzuyla gökyüzünde yüzme keyfi sunan Hayat Tepe Suites'in içinde otopark alanları ve fitness center bulunuyor.

12 katlı tek blokta 66 daireden oluşan Hayat Tepe Suites projesinde 1+1 daireler 400 bin lira ile 520 bin lira arasında değişirken, 2+1 daireler ise 780 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Axis İstanbul

Axis İstanbul

Axis İstanbul

Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla hayata geçirilen Axis İstanbul, ofis ve alışveriş merkezlerinden meydana geliyor.

Alanları 93 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 195 adetlik ofisin bulunduğu Axis İstanbul'da; sinema salonları, fitness center, toplantı salonları, mağazalar, restoranlar, kafeler, hobi ve oyun odası, oturma terası ve IT hizmeti gibi birçok olanak bulunuyor.

Vatan Caddesi, Mecidiyeköy, Aksaray ve Topkapı gibi birçok merkeze yakın bir lokasyonda konumlanan projede 2016 yılının Ağustos ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Helezon Plaza

Helezon Plaza

Helezon Plaza

Kilim Yapı'nın inşa ettiği Helezon Plaza, 14 katlı tek bloktan oluşuyor. 89 adet ofis, 2 katlı 19 dükkandan oluşan butik bir çarşının yer aldığı projenin Mayıs 2016'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

22 bin 358 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılan proje, Bayrampaşa'da D-100 ve TEM bağlantı yollarının üzerinde yükseliyor.

Panaromik mimarisi sayesinde 4 bir yandan İstanbul manzarası sunan Helezon Plaza'nın içerisinde; lobi ve danışma hizmetleri, hobi odası, copy center, vale park hizmetleri, bank atm'leri, açık ve kapalı otopark, bahçe ve iç mekan bitki bakım hizmetleri ve oto yıkama yer alıyor. 

Sultan's Residence

Sultan's Residence 

Sultan's Residence 

Innovation Gayrimenkul'ün projesi Sultan's Residence, zemin+14 katlı tek kule halinde 90 konuttan meydana geliyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı projede 1+1 daireler 216 bin dolar, 2+1 daireler 242 bin dolar, 3+1 daireler 421 bin dolar, 4+1 daireler ise 530 bin dolardan alıcıların karşısına çıkıyor.

Forum İstanbul AVM ve Kocatepe Metro İstasyonu'na 50 metre mesafede yer alan Sultan's Residence'ta daireler hemen teslim.

Sultan's Residence projesinin içerisinde; kapalı yüzme havuzu, fitness center, kuaför, çocuk oyun alanı, kafe, restoran, yeşil alan ve kapalı otopark bulunuyor.

Pashador

Pashador

Pashador

Bayrampaşa Sanayi Alanı Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılan bölgede Mutlu İnşaat tarafından inşa edilen Pashador, 14 katlı 190 daireden oluşuyor.

70 bin metrekare arsa üzerine kurulan proje, metrobüs ve metro ulaşımına yakın konumda yükseliyor. İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Pashador, mimari konseptiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Hemen teslim projede fiyatlar 486 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Hayat Tepe Bayrampaşa projeleri Kentsel dönüşüm