makyol santral

Makyol Santral'in yüzde 55'i satıldı

Konut Projeleri 28.09.2018 11:04

Makyol Gayrimenkul, basına yönelik düzenlediği toplantıda Makyol Santral projesiyle ilgili son gelişmeleri paylaştı.

Gayrimenkul Sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran Makyol'un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, Beylikdüzün'de teslimlerin yapıldığı Makyol Yaşam projesi ve Bahçeşehir'de inşaatına devam edilen Makyol Santral projesine ilişkin son bilgileri emlak haber sitelerinin mensuplarıyla paylaştı.

Şahismailoğlu, Bahçeşehir'de hayata geçirdikleri Makyol Santral projesiyle ilgili şu bilgileri açıkladı:

"Makyol Santrali, 2019 yılının ikinci çeyreğinde bitirerek teslim etmeye başlayacağız. Dolayısıyla gelecek yıl İstanbul'un farklı ilçelerinde kendi arazilerimiz üzerinde yeni proje imkanlarını değerlendireceğiz. 

Makyol Santral, ustalık eserimiz!

Makyol Santral, yaklaşık 200 milyon TL yatırımla toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 formatlarda 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari alanlardan oluşan ve adeta ustalık eserimiz diyebileceğimiz bir proje. 

10 ayda yüzde 55'lik satış oranına ulaştık

Makyol Santral, TEM Otoyolu ve D100 Karayolu gibi iki önemli ulaşım aksına olan yakınlığı hem de çevresindeki eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerinin çokluğu büyük bir role sahip. Makyol Santral'de lansmanın ardından geçen 10 aylık bir süreçte yüzde 55'lik bir satış oranına ulaştık. Hedefimiz, projeyi tamamlayıp sahiplerine teslim ederek bu bölgeye de Makyol imzasını atmış olmak."