Makyol Santral Residence / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Santral Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Santral Residence

Makyol Santral Residence için ön talep toplanıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 03.07.2016
Makyol İnşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Makyol Santral Residence projesi için ön talep toplanıyor.
Daha önce Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Makyol Yaşam projesiyle dikkatleri üzerine çeken Makyol İnşaat, şimdide Makyol Santral Residence projesi için düğmeye bastı. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Makyol Santral Residence'ta 427 daire ve 8 teras villa olmak üzere toplam 435 konut yer alıyor.

Makyol Santral Residence projesinde fiyatlar 250 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projenin satışları Ramazan Bayramı sonrasında kurulacak satış ofisinde başlayacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Makyol+Santral+Residence'><a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Makyol+Santral'>Makyol Santral</a> Residence</a>

2018 yılının Haziran ayında tamamlanması hedeflenen Makyol Santral Residence, "İstanbul'un yaşam enerjisi en yüksek projesi" şeklinde tanımlanıyor. Proje, 20 bin metrekare arsa üzerinde yer alırken, 7 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Makyol Santral Residence, Garanti Koza Arena, Aqua Dolphin ve Bahçeşehir Gölet'e yakın mesafede bulunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Makyol+Santral+Residence'><a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Makyol+Santral'>Makyol Santral</a> Residence</a>

Santral AVM, Akbatı'ya rakip!

Konut ve alışveriş merkezinden oluşan Makyol Santral Residence, Esenyurt - Koza Mahallesi'nde yükseliyor. Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin tam karşısında yer alan Makyol Santral Residence'ın Santral AVM'si Akbatı'ya rakip olacak.

Her daire için otopark alanının yer aldığı Makyol Santral Residence'ta açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe ve daha pek çok sosyal alan mevcut.

Makyol Santral Residence Makyol Santral makyol esenyurt