Levent Life Residence 2 / İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı - Baray

İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı - Baray firmasının Levent Life Residence 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Levent Life Residence 2

Levent Life Residence 2, yatırımınıza cevap verecek!

Konut Projeleri Emine Pile 18.04.2015
İstanbul’un merkezinde iş, finans, alışveriş ve eğlence yaşantısının tam ortasında hayat bulan Levent Life Residence 2, daire ve ofislerden oluşuyor.
Baray İnşaat, İmaj İnşaat, Svot Yapı imzası taşıyan Levent Life Residence 2, 144 konuttan meydana geliyor. Levent Life Residence 2 ve Levent Life Office olarak iki bölümden oluşan Levent Life daire ve ofis konseptiyle yükseliyor. Bir bloğunda 64 ofisin yer aldığı projenin residence bloğunda ise 144 daire bulunuyor. 

Arsa alanı 950 metrekare olan Levent Life Residence 2'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri dikkat çekiyor. 25 kat, A+ konsepte hayata geçirilen, aradığınız her şeyi ayağınızın altında bulabileceğiniz proje, ayrıca yatırımınıza kısa sürede dönüş sağlıyor. Merkezi bir noktada inşa edilen ve en yüksek kira getirisine sahip bölgede yer alan Levent Life, ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor.      

Akıllı ev konseptine sahip olan Levent Life Residence 2, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası gibi zengin sosyal donatıları ile de konforlu bir yaşam sunuyor. 

Boğaziçi Köprüsü'ne, E-5 ve metrobüse 5 dakika, metroya 2 dakika, 3. Köprü yoluna 20 dakika mesafede bulunan Levent Life Residence 2'de teslimlerin ise Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. 

Levent Life Residence 2