Körfezkent 4. etap  konutlarının blokları

Körfezkent 4. etap konutlarında satış patlaması!

Konut Projeleri Emine Pile 09.11.2015
Kocaeli Körfez Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde TOKİ- Emlak konut G.Y. O güvencesiyle hayata geçirilen Körfezkent 4. etap projesi yoğun ilgi görüyor.
Seçim sonuçları ile birlikte hareketlenen gayrimenkul piyasası, satışlara  yansımaya başladı. TOKİ ve Emlak Konut ofislerinde de satış patlaması yaşanıyor. Yeni fiyat ayarlaması gelmeden vatandaşlar oturacakları bir daire almanın peşine düştü.

Toki Emlak konut G.Y. O'nun Körfezkent 4.etap projesi; hayatı kolaylaştıran yenilikçi teknolojileri ve doğayla bütünleşen estetik mimarisiyle  hayalleri  gerçeğe dönüştürüyor.

Evden öte tam bir kent

Körfezkent 4 projesi; bir şehir yaşamında ihtiyaç duyulan  pek çok öğeyi  barındırıyor. %73'ü yeşil alan olan proje süs havuzları, peyzaj elemanları, merkezi ısıtma sistemi, kapalı-açık otoparkları, güvenlik sistemleri, uydu sistemi, jeneratör gibi ihtiyaç duyulan pek çok öğeyi barındırıyor. İlk ve orta öğretim okulları, ticari birimleri, camisiyle kent yaşamının gereksinimlerini sahiplerinin yaşam alanına taşıyor.

Proje kapsamında yer alan daire fiyatları

1+1 daire satışının tamamlandığı Körfezkent 4.etap Emlak Konutları projesinde, 2+1 daireler 187 bin lira ile 244 bin lira arasında, 3+1 daireler 247 bin lira ile 293 bin lira arasında, 4+1 evler ise 304 bin lira ile 332 bin lira arasında satışa sunuluyor.

Farklı ödeme seçenekleri

TÜFE'li ödeme seçeneği: Alıcılar %10 peşinat hemen, %10 konut tesliminde, %10 teslimden bir yıl sonra ara ödemeli tüfe'li satış seçeneğini seçebileceği gibi; 120 aya kadar vadeyle peşinat ve teslimde ara ödemeli daire sahibi olabiliyor. 

120 aya kadar sabit ödeme seçeneği: 120 ay % 0,50 vade farkı ve peşinat ile ara ödemesiz sabit faiz oranı ile taksit yapılıyor. İsteyen alıcılar ise %10 peşinat hemen, %10 konut tesliminde,%10 teslimden bir yıl sonra %0,50 vade farkı ile 120 aya kadar vadeli sabit ödeme koşulunu tercih edebiliyor.

Körfezkent 4. etap