Koordinat Çayyolu / YP İnşaat A.Ş.

YP İnşaat A.Ş. firmasının Koordinat Çayyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Koordinat Çayyolu

Koordinat Çayyolu'nda herkes kendine uygun konutu bulacak

Konut Projeleri Emine Pile 23.09.2016
Ankara’nın en seçkin bölgelerinden Ümitköy’de yükselen Koordinat Çayyolu ev arayanların ilgisini çekiyor.
Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Koordinat Çayyolu'nun kısa sürede konut alıcısının ilgisini çektiğini ifade eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, bu başarıda YP ve Emlak GYO'ya duyulan güven ile detaylı düşünülmüş proje kurgusunun büyük payı olduğunu söyledi.

Çankaya, devlet güvencesinin yanında YP İnşaat'ın yıllardan bu yana inşa ettiği güvenin alıcıyı rahatlattığını belirterek, şunları söyledi:
“Projede Emlak Konut GYO ve YP İnşaat imzası olması konut alıcısını rahatlatıyor. Genelde yaz ayları inşaat sektörü için durgun geçen zamanlardır. Bir de yaşanan tatsız olaylar da eklenince, sektör bu dönemde hareketsiz kaldı. Ancak Emlak Konut GYO'nun 31 Aralık'a kadar devam edecek ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade' kampanyası ile Koordinat Çayyolu çok hızlı bir başlangıç yaptı. Satış ofisimizi ziyaret eden misafirlerimiz, projenin ayrıntılarını çok beğendi. Toplam 427 konuttan oluşan Koordinat Çayyolu'nun 1+1'den 5+1'e kadar özel mimarisi ile dikkati çeken konut karması sayesinde herkes, kendisine uygun konutu bulacak. Manzarasından, peyzajına; sosyal donatı alanlarından, lokasyonuna Koordinat Çayyolu, kentin en çok dikkati çeken yapılarından oldu. Proje, dikey yapılaşmadan uzaklaşan ve yatay mimariye ağırlık veren yapısıyla da hayatına fark katmak isteyenlere istediğini veriyor.”

Koordinat Çayyolu