Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bizim-evler-7

Konut sektörünün başarı hikayesi; Bizim Evler!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.08.2017
Ispartakule'de Bizim Evler markasıyla 5 bin 500 konut üreten İhlas Yapı, Bizim Evler 7 projesinde teslimlere başladı.
İhlas Yapı, Ispartakule'de yoğun ilgi gören Bizim Evler 7 projesinde daire teslimlerine başladı. Konumu, mimarisi ve İhlas Yapı kalitesiyle ev alıcılarının ilk adresi olan Bizim Evler 7'de “Hemen Taşın” kampanyasıyla fırsatlar devam ediyor.

Yüzde 5 peşinatla hemen taşınma fırsatı sunulan Bizim Evler 7 projesinde konut alıcılarına cazip fırsatlar sunuluyor.

Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Bizim Evler Satış Müdürü Mehmet Erhan Değerli, Bizim Evler 7 projesi, yeni kampanya ve önümüzdeki dönem hedefleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni bir başarı hikayesi yazdık

“Yeni bir başarı hikayesi yazdık. Bugün bunu taçlandırdık ve teslimleri gerçekleştiriyoruz. Aile odaklı projemizde çok güzel bir atmosfer oluşturduk. Bizim Evler 7'de yer almak mutluluk verici. Özellikle burada dairelerimizi erken teslim etmenin sevincini yaşıyoruz. Burada yaşayan herkes büyük keyif alacak. Elbette Bizim Evler markasıyla yeni projelerimiz olacak. Ispartakule'de toplam 5 bin 500 konuta ulaştık. Aynı bölgede 7 proje üreten başka bir marka yok. Projelemizde ev sahiplerine büyün bir hayat sunuyoruz”

Yüzde 5 peşin, hemen taşın

"Bizim Evler'de şu anda hemen taşın kampanyamız var. Yüzde 5 peşinat alıyoruz, kalan yüzde 80 için kredi kullanılıyor. Kalan yüzde 5 ve yüzde 10'luk bölüm ara ödemelerle tamamlanıyor. Ancak Bizim Evler 7'de dairelerimizi hemen teslim ediyoruz. “Hemen Taşın” kampanyamızla birlikte alan herkes kazanacak"

Bizim Evler'e metro geliyor

"Bizim Evler'in bulunduğu Ispartakule'de metro ihalesi yapıldı ve istasyonuyla birlikte Bizim Evler'e geliyor. 3. Havalimanı projesinde çalışmalar sürüyor. Bizim Evler projeleri, Kuzey Marmara Otoyolu'n bağlantı yoluna çok yakın mesafede yer alıyor. Muhtemel Kanal İstanbul güzergahının çok yakınında bulunuyoruz. Bizim Evler 7'de özellikle konumuyla alan herkese çok kazandırıyor"

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

bizim evler 7 bizim evler 7 nerede bizim evler 7 teslim bizim evler 7 kampanya