Koç Twin Tower

Koç Yapı’dan iddialı bir proje!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 19.06.2015
International Property Awards High Building Desingn Artitecture 2015 adayı Koç Twin Towers’ta metrekare fiyatları 11 bin liradan başlıyor.
Koç Twin Tower projesi ile International Property Awards 2015 yarışmasına davet alan Koç Yapı A.Ş., özel tasarlanmış bahçe peysajlı, 7 yıldız resepsiyon konseptli dev projesi ile  bağdat caddesine zirveden bakıyor. International Property Awards, Avrupa ve dünyada bir çok projeyi ineceliyor, çok ünlü mimar, içmimar, mühendis ve gayrimenkul uzmanlarından oluşan 50 kişilik komisyon tarafından değerlendirme yapılıyor. Koç Yapı A.Ş.' de Koç Twin Towers projesi ile Kadıköy bölgesinde bu yarışmayı kazanan ilk ve tek firma olmayı hedefliyor. Kentsel dönüşüm projeleri arasında da ilk aday olan Koç Twin Towers, Uluslar arası Gayrimenkul Yarışmasında kazananlar  listesine adını yazdırmak için koşarak ilerliyor.

Prestijli projeleri ve akademik yatırımları ile Bağdat Caddesinde zirveye oynayan Koç Yapı A.Ş.'den yepyeni bir proje. Koç Twin Towers, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamak için bağdat caddesi Suadiye'de hayata geçiyor. Sakinliği ve şehir merkezine yakınlığı ile cazip hale gelen Koç Twin Towers, 180 derece adalar manzarası, çevresindeki tarihi köşkleri, anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ve yeşil alanların fazlalığı ile seçkin Koç Yapı müşterilerinin öncelikli tercihi arasında arasında yer alıyor.Koç Twin Towers ile çok özel bir proje hayata geçiren Koç Yapı A.Ş. diğer tüm projelerinde olduğu gibi insana saygı odaklı, güvenilir ve garanti belgeleri ile ayrıcalık oluşturuyor.

Koç Twin Towers bağdat caddesi'ne birinci paralelde 20.000 m2 kapalı alanda 2 blok 21 ve 23' er kat ve toplam 80 daireden oluşuyor. Evinizde olmasını hayal ettiğiniz tüm tasarımları kişiye özel iç mimari çalışmalarla sunan Koç Yapı A.Ş. keyifli bir yaşam vaad ediyor.

Koç Twin Towers'ta Akıllı Ev Sistemi ile yaşanılan mekân, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam şekline dönüşüyor. Evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde-panjur kontrolü, çok bölgeli müzik ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinde kontrol etme özgürlüğü ile konfor yaşatılıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar  için tasarlanan Kids Club Fun Land'leri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby' si ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatan Koç Twin Towers, bağdat caddesinin en geniş peysaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandırıyor. 

Koç Twin Tower