Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri için düğmeye basıldı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.10.2015
Kiptaş'ın Biskon Yapı ve Kiler GYO tarafından hayata geçirilecek Bahçeşehir Merkez Evleri projesi yakında satışa çıkacak.
Bahçeşehir'de 25 bin 920 metrekare arsa üzerine gerçekleştirilecek olan Kiptaş Merkez Evleri'ni Biskon Yapı ile Kiler GYO inşa edilecek. Kiler ve Biskon ortaklığı arsa satışı karşılığı 306 milyon 666 bin TL önermiş, Kiptaş'a yüzde 30'u yani 92 milyon TL teklif etmişti.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Kipta%c5%9f+Bah%c3%a7e%c5%9fehir+Merkez+Evleri'>Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri</a>

Bahçeşehir Merkez Evleri yakında satışta

600 konuttan meydana gelecek olan proje için çalışmalar hızlandırıldı. 14 katlı 12 blok halinde yükseleceği bilinen Bahçeşehir Merkez Evleri'nin inşaat alanı 90 bin 899 metrekare. 

Yakında satışa çıkması planlanan konutlar, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Pazartürk'ün hemen arkasındaki arazi projenin tabelaları ile çevrildi. Bahçeşehir Merkez Evleri içerisinde; yüzme havuzu, sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, kamelyalar, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları yer alacak.

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri