kemerville

Kemerville'de son 5 çatı dubleksi sahiplerini bekliyor

Konut Projeleri 26.12.2018 13:03

Gün İnşaat’ın doğa içinde yeni bir yerleşim merkezi olarak ilgi çeken projesinde yer alan 40 adet bahçe ve çatı dubleksinden büyük kısmı satıldı.

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Gün İnşaat tarafından, yeni açılan İstanbul Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle ilginin arttığı bir konumda, doğa içinde yepyeni bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Kemerville, kent merkezinin kaosundan kaçmak isteyenlerce tercih ediliyor.

Projede yer alan, büyüklükleri 130 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen 40 adet 2+1, 3+1, ve 4+1 çatı ve bahçe dubleksinin büyük çoğunluğu satılırken, çatı dubleksi şeklindeki son 5 tanesi sahiplerini bekliyor.

Kemerburgaz ve Göktürk gibi pek çok büyük konut projesinin yanı sıra iş merkezleri, üniversite kampüsü, sanayi tesisleri ve benzeri projelerde 24 yıllık deneyime sahip Gün İnşaat, Kemerville Projesini 2018 yılı sonunda tamamladı. Temiz havası, sakinliği, ormana yakın konumuyla ilgi çeken proje, büyük sitelerde birbirine yabancı yaşam modeline alternatif olarak tasarlandı.

Dublekslerin büyük kısmı satılırken, kalan son 5 tanesi çatı dubleksi şeklinde ve tümü orman manzaralı.

Yüzde 70'i yeşil alan

Arazinin % 70'inin yeşil alan olarak bırakıldığı projede adeta ormana açılan bir yaşam sergileniyor. Şehir merkezine 20 dakika uzaklıktaki Kemerville, 3 katlı bloklardan oluşan sakin, konforlu ve yeşillik içinde butik bir yaşam sunarken, aynı zamanda okulları, hastaneleri, restoranları, kafeleriyle kent yaşamının tüm olanaklarına çok yakın bir konumda bulunuyor.

Gayrettepe-Kemerburgaz-Göktürk metro duraklarından birinin de buraya yapılması ile ulaşım kolaylığına sahip Kemerville, 5 dönümlük arazi üzerine kurulu ve 8 bloktan oluşuyor. Konumu Kemerburgaz'da, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 15 dakika mesafede. Komşuluk ilişkilerini destekleyen bir yapıda oluşturulan Kemerville'de yaşayanların mahremiyetlerine önem verilirken, aynı zamanda insanlar arasındaki bağı güçlendirecek ortak alanlar da oluşturuldu. Projenin sosyal donatı alanları arasında 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, her daireye 2 araçlık otopark alanı, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness center, sauna ve yeşil alanlar mevcut.