Royal Garden Kartal / Royal Group

Royal Group firmasının Royal Garden Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
royal group tolga çehreli

Kartal’ın 'Kaşıkçı Elması' Royal Garden!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.10.2015
Royal Group'un Kartal'daki projesi Royal Garden, konumu ve cazip avantajlarıyla ev almak isteyenlerin vazgeçilmezi oldu.
Nüfusu 20 milyona yaklaşan İstanbul'da yıldızı parlayan bir ilçe; Kartal. Gayrimenkul sektörünün göz bebeği olan Kartal, milyarlarca liralık yatırımın adresi olmaya devam ediyor. Bölgenin çehresini değiştiren önemli projelerin başında ise Royal Garden geliyor.

Bölgenin yıldızı

Royal Group imzası taşıyan Royal Garden Kartal projesi eşsiz mimarisi, konumu, deniz manzaralı daireleri ve malzeme kalitesiyle öne çıkıyor. Bölgede yatırım yapmak isteyenlerin ilk adresi haline gelen Royal Garden, muhteşem bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kaşıkçı Elması kadar değerli

İstanbul'un yeni cazibe merkezi Kartal'ın “Kaşıkçı Elması” olarak nitelendirilen Royal Garden, 30 ve 20 katlı iki kuleden oluşmakta. 3,5 metrelik kat yüksekliğiyle ferah yaşamın adresi olan proje spor salonu, müzik odası, spa ve spor salonu, kafeteryası, açılır ve kapanabilir yüzme havuzu, kreşiyle tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

Yeşili çok

374 daire bulunan ve yüzde 80'lik bölümü yeşil alana ayrılan Royal Garden'da ön satış kampanyası kapsamında eşi benzeri görülmemiş bir fırsat sunuluyor. Tüm konutların yüzde 30 indirimli olarak satıldığı projede sıfır faizli ödeme seçeneğiyle ev alacakların önü açılmış oluyor.

Ulaşım aksları yanı başında

1+1'den 5+1'e kadar uzanan evlerin büyüklüğü 78 metrekareden başlayıp 360 metrekareye kadar yükselebiliyor. Adalet Sarayı'na 2 kilometre, İDO Kartal'a 3 kilometre, TEM bağlantı yoluna 3,5 kilometre uzaklıkta bulunan Royal Garden, kolay ulaşım akslarına yakınlığı sayesinde kısa sürede Boğaziçi Köprüsü'ne ulaşım sağlıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Royal garden kartal Royal group kartal