Kale Ofis / Kocamanlar Alüminyum A.Ş.

Kocamanlar Alüminyum A.Ş. firmasının Kale Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kale Ofis

Kale Ofis projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri Eda Yalçın 08.07.2017
Kocamanlar Alüminyum A.Ş. tarafından hayata geçirilen Kale Ofis projesinin fiyatları 489 bin liradan başlıyor.
Kocamanlar Alüminyum A.Ş. tarafından hayata geçirilen Kale Ofis projesi tek blokta toplam 123 adet ofisten meydana geliyor. Büyüklükleri 62 ile 469 metrekare arasında değişen projede 5 adet asansörü bulunduğu ve kalorimetre sistemi ile soğutma sağladığı öne sürülüyor. Ofis fiyatları 489 bin liradan başlayıp 1 milyon liraya yükseliyor.

Ödeme Seçenekleri
Projede 18 aya kadar sıfır faizle ofis sahibi olunuyor.
 
Kale Ofis projesi yüzde 40 prim yapacak
Ankara'nın hızla gelişen bölgesi Çukurambar'da yeni bir ofis projesi yükseliyor.Projede yenilikçi bir çalışma ortamı kurulması hedefleniyor. Kale Ofis'in dikkat çeken özelliklerinden biri olan otopark sıkıntısını ortadan kaldırışı olmasıdır. Her bir araç için 30 metrekare için 1 araçlık park yeri veriliyor. Spor merkezi, kuaför ve oto yıkama birçok sosyal alanı bir arada oluşturuyor. 
 
Kale Ofis konumuyla dikkat çekiyor
4 metre kat yüksekliğine sahip olan Kale Ofis projesi yürüyerek Ankara Ticaret Mahkemesi'ne 1 dakika, Yeğenbey Vergi Dairesine 1 dakika, araçla Kızılay Metrosu'na 3 dakika ve havaalanına 30 dakika mesafede bulunuyor. 
 

kale ofis kale ofis fiyat