Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MIPIM Büyükyalı standı

JLL Dünya Başkanı, Büyükyalı standını ziyaret etti

Konut Projeleri Emine Pile 17.03.2016
Büyükyalı İstanbul projesi, MIPIM’de, sektör profesyonellerinin, yabancı yatırımcıların ve fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
 Büyükyalı İstanbul'un MIPIM'de büyük beğeni toplayan standının son ziyaretçisi, gayrimenkul hizmetlerinde ve yatırım yönetiminde, global ölçekte danışmanlık hizmeti sunan JLL'in, Otel ve Ağırlama Grubu Dünya Başkanı Arthur de Haast oldu. JLL bünyesinde, dünyanın en büyük otel ve ağırlama operasyonundan sorumlu olan Arthur de Haast, Büyükyalı İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık'tan, projenin “iyi yaşam” konsepti ve “yeni şehircilik” yaklaşımı konusunda bilgi aldı. 

JLL Otel ve Ağırlama Grubu Dünya Başkanı Arthur de Haast MIPIM'de Büyükyalı projesini inceledi.

Büyükyalı İstanbul'un bütününden ve incelikle düşünülmüş ayrıntılarından çok etkilendiğini belirten Arthur de Haast, “Bugünün koşullarında artık emlak sektörü, her şeyden önce ağırlama sanatına, insanları mutlu etmeye odaklanmalı. Mimari tasarım sürecinin temelinde de bu hassasiyet yer almalı. Ağırlama sanatı ise ancak insana dokunarak, yaşamına değer katarak icra edilebilir. Büyükyalı İstanbul projesinin, ulaşım olanaklarından çevreyle entegrasyonuna kadar baştan sona böyle bir anlayışla hayata geçirildiğini görmek, ortaya koyduğum teoriyi pekiştirmesi açısından da mutluluk verici. Bu anlayışın tüm gayrimenkul projelerine örnek olmasını diliyorum. Tarihi değerleri çağdaş bir mimariyle harmanlayan Büyükyalı'nın, dünyanın en büyüleyici şehirlerinden İstanbul'a yakışır bir proje olacağına inancım tam” dedi.

Büyükyalı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık ise “Arthur de Haast'ı Büyükyalı standında ağırlamaktan mutluluk duyduk. Böylesine önemli bir profesyonelin, ‘ağırlama' konusunda dünyaca kabul görmüş bir liderin, Büyükyalı'da ortaya koyduğumuz ‘iyi yaşam' anlayışından övgüyle söz etmesi, bu projeyi nasıl nakış gibi işlediğimizi teyit ediyor. Bu değerlendirme, Büyükyalı İstanbul'un farkını, ayrıcalığını çok net olarak ortaya koyuyor. Çabamızın, hassasiyetimizin takdir edilmesinden mutluluk duyduk. Dileğimiz bu yaklaşımın, tüm gayrimenkul projelerine ilham vermesi” dedi.

 

 

MIPIM Büyükyalı standı Arthur de Haast Ahmet Akbalık