Park Life / Cihan İnşaat

Cihan İnşaat firmasının Park Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçekent Emlak Konutları

İstanbul’un yeni şehrinde yerini ayırtan kazanıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 29.03.2015
Cihan İnşaat tarafından Bahçekent Emlak Konutları’nın yanıbaşında hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, yatırımcısına büyük getiri sağlayacak.
Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesini kazanan Cihan İnşaat, bu değerli arsa üzerinde dev bir projeye imza atıyor. 

TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bahçekent'te yükselen Avrupark Bahçekent, avantajlı fiyatlar ve öncelikli ev seçme fırsatı sunuyor. 1.380 konutluk bir projeye ev sahipliği yapacak olan Avrupark'ta ayrıca 72 dükkan da bulunacak.

Önemli projelerin merkezi noktasında bulunan ve ulaşım projeleriyle değerini her geçen katlayan bölge, İstanbul'un ulaşımını önemli ölçüde rahatlatacak dev projelerle yatırımcısına kazandıracak. 

Önümüzdeki dönemde Avrupa Yakası'nda üçüncü havalimanına, üçüncü köprüye ve bağlantı yollarına yakın yerlerin prim yapması ile Bahçekent de payını alacak. 

Arsa alanı 78 bin 639 metrekare projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunacak. 600 milyon TL yatırım bedeli olan Avrupark'ta teslimler ise Aralık 2017'de gerçekleştirilecek.  

Lansman için geri sayım başladı!

Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesi ile de adından söz ettiren ve dev projelere komşu olan Avrupark, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve teknik direktör Mustafa Denizli'nin de katılacağı basın toplantısı ile 8 Nisan Çarşamba günü 10.30'da Çırağan Sarayı Enderun Salonu'nda görücüye çıkacak. 

Yapılacak yeni yatırımlarla bölgenin 24 saat yaşayan bir lokasyon haline gelmesi hedefleniyor.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Avrupark Cihan İnşaat Bahçekent Emlak Konutları