yücel park
Haberler / Konut Projeleri / İstanbul'un çehresini değiştiren kentsel dönüşüm projeleri!

İstanbul'un çehresini değiştiren kentsel dönüşüm projeleri!

Konut Projeleri 18.05.2018 15:20

Kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul'da hayata geçirilen markalı konut projelerini sizler için derledik...

İstanbul'un birçok bölgesinde kentsel dönüşüm projeleri hayata geçiriliyor. Gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri şehrin büyük ölçüde yenilenmesini, gelişmesini ve depreme dayanıklı olmasını sağlarken; diğer bir yandan da her beklentiye uygun gayrimenkul fırsatlarının da doğmasına sebep oluyor. 

İstanbul'un gelişim akslarının başında, yeni Türkiye vizyonuna uygun, şehrin görünümünü ve yaşamını modern standartlara taşıyan konut projelerini sizler için listeledik.

Locamahal Veliefendi

Kentsel dönüşüm projelerinin  güvenilir kurumlarından biri olan KİPTAŞ,  Zeytinburnu'nda geliştirdiği Locamahal Veliefendi projesiyle kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlamaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Locamahal Veliefendi, 36 bin metrekare büyüklüğe sahip bir alanda yükseliyor. 1262 konuttan meydana gelen Locamahal Veliefendi'de 2+1'den 4+1'e kadar daire seçeneği bulmak mümkün. Aralık 2020'de teslim edilmesi planan projede daire fiyatları 669 bin liradan başlıyor.

Yücel Park

İstanbul Anadolu Yakası'nın parlayan yıldızı Kartal'da yükselen Yücel Park, Teknik Yapı güvencesiyle inşa ediliyor. 825 daire, 17 ticari ünite bulunan Yücel Park projesinde fiyatlar 329 bin liradan başlıyor, 1 milyon 81 bin 700 liraya kadar çıkıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde geniş daire seçeneklerine ulaşmak mümkün.

Huzurlu Marmara Güneşli

Huzurlu İnşaat imzasıyla kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, yaklaşık 9 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiriliyor.

289 konut ve 12 dükkandan meydana gelecek şekilde tasarlanan projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Güneşli'deki ilk dönüşüm projesi olma özelliğiyle dikkat çeken  Huzurlu Marmara Güneşli, 435 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Piyalepaşa istanbul

İstanbul'un kadim semti Beyoğlu'nun kalbinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip. Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje konut, rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağından meydana gelecek şekilde tasarlandı. Fiyatların 899 bin liradan başladığı projede; 1+0'dan 4+1'e kadar konut seçeneği bulmak mümkün

Cer istanbul

Ege Yapı tarafından geliştirilen Cer İstanbul, Tarihi Yarımada'nın en köklü yerleşim yeri olan Yedikule'de konumlanıyor. 41 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Cer İstanbul, 125 adet rezidans ve 23 adet ticari üniteden meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. 1+1'den 6+1'e kadar daire seçeneği bulunan projede daireler 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Heran İstanbul

Destek Group imzasıyla Kartal'da inşa edilen Heran İstanbul, 12 bin 159 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunan proje 318 konuttan oluşuyor. 269 bin lira ile 1 milyon 74 bin lira arasında fiyat aralığı bulunan proje, Panaromik Adalar manzarasını gören lokasyonu ile içerisinde yaşayacaklara deniz manzarasını da tatma fırsatı sunuyor.

Ahes Misal İstanbul

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Ahes Misal İstanbul; Süleyman Ekşi İnşaat, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığı  ile Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor. 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen proje 13 blokta 2 bin 400 konuttan meydana gelecek şekilde tasarlandı. 1+1'den 3+1'e kadar konut tipi bulunan projede fiyatlar 340 bin liradan başlıyor.

Bumerang Kartal

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal, 9 bin 650 metrekare arsa alanı üzerinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ediliyor. 1+1'den 3+1'e kadar daire tipleri bulunan projede fiyatlar 505 bin 600 lira ile 1 milyon 860 bin lira arasında değişiyor. Bumerang Kartal 190 adet rezidans ve home ofis, 14 adet ticari üniteden meydana gelecel şekilde tasarlandı.

Esra Karaşin/Emlaktasondakika.com