İstanbul INN Levent / Ünal İnşaat - Özler İnşaat

Ünal İnşaat - Özler İnşaat firmasının İstanbul INN Levent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstanbul Inn Levent

İstanbul Inn Levent’te fiyatlar ne kadar?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 09.05.2015
Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon liralık yatırımla projelendirilen İstanbul INN Levent’e ilgi yoğun.
ESD - İlki 1200 metrekare arsa üzerine konumlandırılan İstanbul INN Levent projesinin inşaat alanı 17 bin metrekare olarak belirlendi.

Mental Design Works'ten Salih Çıkman imzasını taşıyan projede, 400 metrekarelik yeşil alan ve 400 metrekarelik sosyal tesis alanı yer alıyor.

Nisan ayında yapımına başlanan İstanbul INN Levent projesinin, 2016 yılının Temmuz ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul inn Levent fiyatları

21 katlı 5 bloktan oluşan ve ilk iki katı ofislerden oluşan İstanbul INN Levent'in ilk bloğunda büyüklükleri 59 ila 79 metrekare arasında değişen 1+1'ler, alanları 99 metrekare ila 109 metrekare arasında değişen 2+1'ler bulunuyor.
130 konutluk ilk blokta fiyatlar 250 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişkenlik gösteriyor.

İstanbul INN Levent projesi nerede?

İstanbul Inn Levent, kentsel dönüşümün lokomotifi olan Kağıthane'de bulunuyor. Etrafında birçok eğitim kurumu, hastane, AVM, konsolosluk, ulusal ve uluslararası işletme, kamu kurumları ve güvenlik birimlerinin bulunduğu, metrobüs, metro, otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın mesafede konumuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Emlaktasondakika.com

İstanbul Inn Levent fiyat İstanbul Inn Levent ne kadar Levent satılık daire Ünal İnşaat Özler İnşaat