Canan Business / Canan Yapı - İstanbul Yapı

Canan Yapı - İstanbul Yapı firmasının Canan Business projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Canan Business

İş hayatına dair bildiklerinizi unutun!

Konut Projeleri Emine Pile 14.05.2016
Şehrin tam kalbinde, hayatla iç içe Ataşehir’de hayata geçirilen Canan Business benzersiz bir çalışma deneyimi yaşatacak.
Canan Yapı - İstanbul Yapı tarafından İstanbul'un yeni gözde bölgesi Ataşehir'de inşa edilen Canan Business projesi 112 daireden meydana geliyor. Ev-ofis konseptinde tasarlanan proje 1+1 ve 2+1 daire tipinden oluşuyor.17 katlı tek bloktan oluşan proje 3 bin 700 metrekarelik alanda yükseliyor. Merkezi konumu, mimarisi ve sosyal olanakları ile farklı bir yaşam alanı sunan Canan Business'ın yatırımcısına en az yüzde 35 prim getirmesi bekleniyor. 

Çalışma hayatına dair bildiklerinizi unutturacak olan proje yepyeni ve benzersiz bir çalışma deneyimi yaşatacak. Ergonomik yapısı ile de iş performansınızı ikiye katlayacak. 

Yatırımcısına getireceği yüksek kazancın yanı sıra mimarisi ile de beğeni toplayan projede odaların tamamı güneş görüyor. Eve dair edindiğiniz tüm alışkanlıkları değiştirecek olan Canan Business'ta sadelik gösterişle birleşiyor. 

 

Canan Business Canan Yapı İstanbul Yapı Ataşehir'de