İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
inistanbul genel görünüm

İnistanbul'un yeni bloğunda 493 bin TL'ye

Konut Projeleri Sinem Öztürk 25.02.2016
İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul projesinin yeni bloğunda satışlar başladı.
NEF ve İş GYO'nun ses getiren projesi İnistanbul'da Gala ve Lokal'den sonra yeni bloğun satışlarına başlandı. Eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arsa üzerine kurulan İnistanbul projesinde satışa sunulan bloğun ismi henüz belli değil. Yeni blokta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri 75 ile 220 metrekare arasında değişiyor. Projede 75 metrekarelik 1+1'ler 493 bin TL'den, 80 metrekarelik 2+1'ler 569 bin TL'den, 131 metrekarelik 3+1'ler ise 815 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede banka kredisinin yanı sıra firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor.

3 binin üzerinde bağımsız bölümden meydana gelmesi planlanan İnistanbul projesi ilk olarak Gala adı verilen etabıyla yola çıktı. Ön talep sürecinde 7 bin'den fazla başvuru alan İnistanbul Gala'da 3 hafta gibi kısa bir sürede 875 konut satıldı. Gala'nın bu kadar yoğun ilgi görmesinden dolayı, ikinci etap olan Lokal'in lansman tarihi 6 ay öne çekildi. İnistanbul Lokal'e kısa sürede 8 bin talep geldi. 5 gün içinde 218 konutun satışı gerçekleşti.

İki metro durağının arasında yer alan İnistanbul projesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün hemen karşısında yükseliyor. İnistanbul projesi Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre, Terazidere metro istasyonuna 400 metre, E-5 ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre, Marmaray'a 3,2 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre mesafede inşa ediliyor.

İnistanbul yeni blok NEF İş GYO Gala İnistanbul Lokal