inistanbul gala topkapı şişecam iş gyo nef

İnistanbul Gala, Topkapı’nın çehresini değiştirecek!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 13.06.2015
Topkapı'da Şişecam arsası üzerinde inşa edilen İnistanbul Gala konut projesi, ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenlerin önünü açıyor.
İş GYO ile Nef ortaklığında inşa edilmekte olan İnistanbul Gala projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Topkapı'da Şişecam arsası üzerinde konumlandırılan projenin ilk bölümünde 788 daire yer almakta.

Ön talep döneminde 7 binden fazla başvuru alan İnistanbul Gala Evleri'nde satış fiyatları 320 bin liradan başlıyor. Evlerin 48 metrekare ile 308 metrekare arasında farklılık gösterdiği yatırımda yaşam Aralık 2017'de başlayacak.

470 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan projenin toplam büyüklüğü 80 bin metrekare olarak belirlendi. Yüzde 1 KDV avantajına sahip olan projede yüzde 1 peşinat ödeyip, konut kredisi kullanarak ev sahibi olunabiliyor.

Toplamda 3 binin üzerinde bağımsız bölüme sahip olacak olan İnistanbul, tüm ihtiyaçlara cevap verecek konsepte sahip. Yıldız Teknik Üniversitesi ve metronun yanı başında bulunan dev proje, Marmara Forum ve Forum İstanbul gibi AVM'lere yakınlığıyla da ön plana çıkıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

inistanbul gala topkapı fiyatları inistanbul gala nerede şişecam inistanbul gala